Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyik éjjel volt egy álmom...

Egyik éjjel volt egy álmom részletesen emlékszem minden egyes pontjára (Többi lent)?

Figyelt kérdés
Nos, ott voltam a városban emlékszem fel mentem valamilyen torony tetejére ami nagyon magas volt szembe volt még egy tornya emlékszem ott volt egy ember aki bátran ült ki a szélére és ugrált én oda szóltam neki hogy fejezze be ő erre azt válaszolta hogy miért mi történhet azt válaszoltam hogy te tudod emlékszem akkor elkapott valami rossz érzés hogy most valami lesz és ezért úgy voltam hogy ezért én inkább lemegyek aztán valahova elmentem arra már nem emlékszem hogy hova aztán arra leszek figyelmes hogy mindenki ordít minden lángol holttestek minden hol minden fehéren világit éreztem valami égető fájdalmat én is aztán úgy voltam minden kép el kell mennyek mert nem bírtam egyszerűen felfogni mi történik körülöttem elkezdtem sétálni valami part felé ott volt egy magas szikla fal arra felmásztam és láttam hogy ott van egy rozsdás hajó roncs úgy voltam vele hogy vagy ugrok vagy vagy egyszerűen meghalok ugrottam mikor leérkeztem ráestem bokámra eltört én éreztem fájdalmat már ott voltam hogy talán végre vége akkor megindultam elkezdtem csúszni és egy nagy darab rozsdás vas darab átnyársalt ordítottam és éreztem láttam hogy folyik a vérem mindenhol hogy egyre nehezebb levegőt venni már lassan úgy voltam vele hogy fel kell adnom amikor rájöttem hogy csak úgy élhetem túl ha megpróbálom magamból kihúzni fájt kezdtem szédülni egyre kintebb volt a vas és aztán észre vettem hogy nem érzek fájdalmat minden szép lett és elájultam akkor ébredtem fel hogy izzadok rosszul vagyok és azóta 1-2 nap telt el azóta nehezen tudok aludni és még mindig érzem hogy mit éltem át és egyszerűen nehéz felfogni ez mi lehetett mert nem bírom felfogni mindig hogy ez mit akart jelenteni ez nem tudom ezt szeretném megkérdezni hogy ez az álom mire akart utalni vagy mi ez?

2014. okt. 6. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Az álomban rejlik a végzeted. De erre neked kell rájönnöd. Komplikáltabb mint gondolnád. :DD 😂

Elmehetnél könyvírónak! De ha tényleg úgy volt ahogy the mondtad az elég hihetetlen... :\\

2014. okt. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szokta ilyen álmaim lenni főleg ha sok stressz ér.
2014. okt. 7. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!