Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rájöttem, hogy semmiségekért...

Rájöttem, hogy semmiségekért remegek, és ugyanakkor érzéketlen vagyok a legnagyobb dolgokkal szemben! Mi ez, miért van ez? Hogy lehet ebből kilábalni végre?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:

azt se tudjuk miről is van szó

így elég nehéz

2010. jan. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hogy nem érzem át a nagy dolgokat, pl betörtek hozzánk, s bár nem lett nagy baj, egyszerűen nem tudtam ideges, mérges lenni, nem érdekelt.vagy a munkahelyemen van vm gáz, az sem. vettem egy lakást nemrég, és ennek sem bírok örülni:=(. úgy érzem csak 25ig tudtam talán valamiért lelkesedni, de már akkor is szenvedtem ettől. most 30 vagyok.nem élet ez így:(
2010. jan. 22. 19:16
 3/8 anonim ***** válasza:

szerelem hiányod van

ne mond h nem, mert akkor nem szereted az illetőt úgy igazán

ha lenne melletted egy férfi

egy olyan igazi férfi, nem vmi nyápic, aki vigyázna rád akkor jobb lenne minden nem?

2010. jan. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát én is kíváncsi lennék az igazi válaszokra, mert én is hasonlóan vagyok...

21/L

2010. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem,nem akarom, hogy más vigyázzon rám,sőt, egyedül szeretnék megállni a lábamon (a szerelem meg el is múlik idővel).egyszerűen szeretnék megszabadulni a feleleges ijedelmektől.
2010. jan. 22. 21:45
 6/8 A kérdező kommentje:
és normális dolgokra "pazarolni" az érzelmeimet.
2010. jan. 22. 21:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Olvass Eckhart Tolle nevű csibészt
2010. jan. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ember párban alkot egészt. Egyedül nem leszel boldog.
2010. jan. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!