Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segitség? Nem vagyok valami...

Segitség? Nem vagyok valami okos szinte hülye vagyok lámpalázas szétszórt nyugtalan szégyelős meg bátortalan van aki ezekhez hasonló depit már leküzdött?

Figyelt kérdés
2014. okt. 9. 13:10
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és iszonyúan szorongok ezek véget. Félelmeimet se tudom legyűrni és már kiakaszt férfi létemre. Nagyon lelkis vagyok és ez a vesztem. Nincs haveri köröm. Kérlek segitsetek. De csak természetes módon psz. Kivéve meg ilyenek
2014. okt. 9. 13:17
 2/4 anonim ***** válasza:
Orvos, gyógyszeres kezelés + pszichoterápia, és csodát fognak művelni veled, majd meglátod!
2014. okt. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hasonló az én helyzetem is, hülyének ugyan csak néha vallom magam de valójában nem vagyok az, de annál szerencsétlenebb. Ha tudom hogy többen néznek, rám gondolnak énis egyből bajban vagyok, szorongok, ki akarok kerülni a szituációból.

Legyőzni nem tudtam sem ezt, sem a depressziót de tudom tanácsolni hogy bármilyen nehéz is próbálj kapcsolatot teremteni valakivel, megismerni és ha megbízhatónak és érdemesnek találod rá meséld el ezt magadról. Amikor senkid sincs nehéz új barátokat szerezni, mégis így kéne tenned. Nekem legalábbis segített. Nem oldotta meg, de mégis jobb érzés pláne hogy ők is megosszák veled az ő problémáikat és ha Te tudsz rajtuk segíteni az jó nekik is és neked is egy jó érzés.

Nem szégyen a helyzeted, hogy ilyen vagy és le fogod tudni küzdeni!

2014. okt. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ahogy már említették, én is csak a gyógyszert és a pszichoterápiát tudom javasolni. nálam elég nagy százalékos javulás következett be.
2014. okt. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!