Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon kénne a segitség? Van...

Nagyon kénne a segitség? Van aki már a szorongást leküzdötte? Természetesen?

Figyelt kérdés
2014. okt. 10. 12:43
 1/3 anonim válasza:
Nekem nem sikerült. Még gyógyszerrel sem, de azért próbálkozom.
2014. okt. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ismertetem a bajom kb. Ez már gyerekkorom óta fennál,mindig kissebségérzetem volt meg nagyon lelkemre vetem dolgokat meg félénk meg mentálisan is levagyok és levoltam maradva a többiektől. Imára 26.éves családos fiatal ember vagyok. Vagy ilyesmi, mert igazából nem érzem magam felnőtnek. Tehát szerintem ot kezdődött el durván a dolog hogy általános 2-3.dik osztályos lehetem. Fiú haverjaimal fitoktatuk a harci ösztönünket és én alulmaradtam,nem azért mert gyenge vagyok hanem mert nem akartam hogy valami baja esen. És innentől elveszitettem a férfi énemet. Mindenkinek hagytam magam mert már féltem és pancser letem. Hazamentem apukám iszákos volt és terrorban meg szorongva kellett felnőnöm. Úgy hozzászoktam a lámpaláz,stresz lenyomás érzéséhez hogy teljesen megőrjít. Egy egyszerű állásinterjún is bevoltam parázva pedig ot csak beszéltek velem,csakhogy a rosz memóriam véget féltem hogy bolondnak néznek. Mindig irigykedve bámulom azokat akik okosak és bátrak és ezvéget is rámtör a para. Az élet minden de szinte minden területén ez a bajom kevesebb vagyok mindenkinél. Psz. Nem akarok menni mert talán az aszony el is hagyna nemtudom mitévő legyek. Még sokáig irhatnám......SEGÍTSETEK!
2014. okt. 10. 13:13
 3/3 anonim válasza:
Hogyan segítsünk? Ez bonyolult dolog. Próbálj szakemberhez fordulni. Akár titokban. Jelentkezel egy magánpszichiáternél és diszkréten kezeled a problémád. Nekem szociális fóbiám van. Mindent megpróbáltam magamtól, de semmi sem segített. Állandó szorongás és félelem az életem. Megpróbálom a gyógyszereket, hátha segítenek. A legrosszabb, ha magadba zárkózol és semmit sem teszel. Több lehetőség van. Esetleg a magánorvos is tud ajánlani terápiát, ami segíthet. Szerintem ez súlyosabb állapot annál, hogy majd magadtól kimászol belőle. Tele leszel kudarcélménnyel, ami tovább növeli a diszkomfortot. Nekem 15 év kellett ahhoz, hogy erre rájöjjek. Nem akarok tovább szenvedni. Elég volt. Ez is lehetőség. Gondolkozz el rajta.
2014. okt. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!