Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Plátoi szerelmek kikészítenek...

Plátoi szerelmek kikészítenek már, valamilyen diagnozis erre?

Figyelt kérdés
Beleszeretek uton-utfelen az emberekbe, es megjegyzem az arcukat. 12 evre visszamenoleg is emlekszem egy lany arcara akit a buszon bamultam es soha tobbet nem lattam azota, de a fejemben a memoriamban meg ott van, de megis a valo vilagban olyan mintha "meghalt" volna, mert nincs mar nem fogom soha tobbet latni, es sirhatnekom van. Ez csak egy pelda volt a sok kozul, van meg legalabb 10-20 masik lany es egy ket-ferfi akire emlekszem es kikeszit hogy nem lathatom oket ujra. Olyat is csinaltam hogy szabadnapot vettem ki es meglatogattam a helyeket ahol ezeket a szemelyeket lattam, es fajt a mellkasomm, fajt hogy nincsenek ott csak az emlekeik. Azt erzem hogy nem vagyok normalis, es csak ezekbol a platoi emlekekbol taplalkozom, ok tartanak eletben, mert amugy eleg keserves az eletem.
2014. okt. 11. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Erre az a megoldás, hogy kezdeményezel a lánynál és nem csak nézed.


Nekem is van jónéhány ilyenem. Ennél sokkal fájóbb az, amikor le se szar az, akit imádsz, vagy, amikor érzed, hogy te is tetszel neki, de valamiért elügyetlenkeded. Ez a legrosszabb.



Sosem fogom elfelejteni, hogy egyszer egy barátommal mentem az Instantba, és már jöttünk kifelé, amikor láttam egy lányt egyedül állni egy asztalnál, pohárral a kezében, zöld gitárpengetővel a nyakában. Nem volt egy csinibaba, de teljesen normálisnak, aranyosnak látszott. Olyan bánatosan mosolygott rám, mintha azt mondta volna, hogy "bárcsak idejönnél és megszólítanál, de biztos észre se veszel...". A barátommal már mentem ki, nem akartam visszafordulni, meg nem is volt még sikerem ilyen spontán csajozásban. Ezt a lányt soha az életben nem fogom elfelejteni és mindig bánom, hogy nem mentem oda hozzá.


Én is utálom a kudarcot, de jobb a lezárt kudarc, mintha meg se próbálnád és sose derülne ki, mi lett a vége. Mert úgy legalább tapasztalsz.



Ui.: De amúgy a férfiakra miért emlékszel vissza? Mit akarnál tőlük? Biszexuális vagy?

2014. okt. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt. Jo tudni, hogy nem vagyok egyedul. Jo lenne visszaporgetni az idot...


Nekem olyan volt egyszer hogy penztarnal fizettem, es a lany (ketszer-haromszor mar lattam ot korabban, es ezekszerint o is felfigyelt ram) amikor adta ide a visszajarot vegigsimitotta az ujjat a tenyeremen.. de en is elbenaskodtam, pedig ez egy HATALMAS jel volt .. pffff.


Ferfiak, nem tudom, egy-kettot megjegyzek, de lenyegesen tobbet lanyokbol. De rajuk inkabb mint peldakep emlekezek.

2014. okt. 11. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!