Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tanácsoltok? (bővebben)

Mit tanácsoltok? (bővebben)

Figyelt kérdés

-egyszerre lesz szülői=nagy lecseszés

szociális szorongásomat hülyéskedéssel próbáltam legyőzni és sikerült is valamennyire, de nem teljesen.

Nagyon félek a szülőitől, mert a szüleim konzervatívok és mindig lekevernek egy-két pofont ilyen esetben én meg nagyon hamar tudok sírni férfi létemre.

-és még ott lesz egy nagy témazáró amit nem tudok megtanulni, mert félek a szülői végeredményétől

-meg dohányzási problémáim is vannak

16 éves fiú vagyok



2014. okt. 12. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Szokj le a dohányzásról, egészségtelen, drága, és amúgy is... rossz!

Ne félj a szülőitől, jelenleg nem az a dolgod! Tanulj!!

2014. okt. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De a szüleim nagyon durván reagálnak erre
2014. okt. 12. 17:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért mit fognak mondani a szüleidnek a szülőin? Milyen bűnöket követtél el a suliban?
2014. okt. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezt-azt.Órán beszélgettem és sulin kívül jó pár méterrel ablakból nem láthatóan dohányoztam
2014. okt. 12. 17:34
 5/9 anonim ***** válasza:
És tudják a szüleid, hogy dohányzol? És mennyire borulnának ki ha megtudnák? Végülis 16 éves fiúk sokszor kipróbálják a cigit, én nem hiszem, hogy különösebben leszidnám ezért a gyerekem, de valszeg nem vagyok egy kategória a szüleiddel.
2014. okt. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudják, de megpofoznának és lehülyéznének és durva negatív példákat mondogatnának. Volt már durvább is a pofonnál
2014. okt. 12. 17:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a szuleid nem tudjak hogy dohanyzol akkor szimplan nincs orruk, vagy ok is dohanyoznak. Utobbi esetben sok szavuk nem lehet.
2014. okt. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nyáron jól megérezhetőt szívtam és nagyon nem lehetett elnyomni a szagát és akkor sem szólt semmit
2014. okt. 12. 17:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nézd, már 16 éves vagy, a szüleid primitívsége az, hogy vernek téged, de feltételezem agyonverni nem fognak, mert egyrészt biztosan szeretnek, másrészt hosszú évekig ülnének a börtönben. Tehát szerintem egy-két pofontól felesleges parázni, bár nyilván nem kellemes, tudom, de ha a témazárót is elrontod a parázásod miatt, akkor csak még rosszabb helyzetbe kerülsz, szóval igyekezz arra jól felkészülni. Az is lehet, hogy a szüleid jó hangulatban lesznek a szülői után és nem is fog történni semmi pofozkodás. A bőgés pedig nem szégyen a fiúknál sem, de szerintem tartsd vissza, mert apád ellened fogja fordítani ezt is és azt fogja mondani neked, hogy milyen kis dedós, pipogya kölyök vagy. Szerintem ne engedd, hogy azon élvezkedjen, hogy téged megüt. Ha kapsz egy pofont viseld el, majd menj be a szobádba. Egyszer fel kell nőni, 2 év múlva már nagykorú leszel, akár el is költözhetsz a szülői házból.
2014. okt. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!