Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi ez a nyavaja? Mitől van ez?

Mi ez a nyavaja? Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Olyan mintha pszichésen nem értenék meg dolgokat, vagy mintha nem tudnék koncentrálni a mondani valómra/valókra, ez alatt úgy érzem mintha lassú felfogásom lenne. Mit tudnék csinálni?
2014. okt. 12. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán írjál le valamilyen esetet.
2014. okt. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Anno gépfüggő voltam, elégé szorongos típus vagyok, van hogy megse tudok szolalni olyan helyzetbe, vagy ha meg is szólalok kicsit dadogok elég észrevehető. Nem tudom ezek a dolgok kiválthatnak ilyen problémát?
2014. okt. 12. 19:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ez elég gáz. Talán kissé szellemi fogyatékos lehetsz.
2014. okt. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok az lehet hogy csak rosszul fejeztem ki magam és túlságosan pesszimista vagyok. Tehát arról van szó, dolgokat megértek, de ha nyilván az lennék nem agyalnék rajta hogy mi a bajom lehet mert akkor nem jutna ilyen eszembe. Szóval arról van szó hogy olyan le lassúlt vagyok, és valahogy fel kellene pörgessem magam, mert hogy úgy fogalmazzak, a sport tevékenykedésem nem valami aktív és hogy ez hosszú folyamat lenne mig teljesen felfrissülök szellemileg. Itt arra célzok hogy kellene valami "szer" amitől felpörgethetném magam és vágna az agyam.
2014. okt. 12. 21:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nem igazán tudok ilyen szerről, de így részletezve tényleg nem tűnsz fogyatékosnak. Talán csak valami antidepresszánst tudnának neked írni, ami segíthetne, már ha beválik... vagy egyszerűen több testmozgás, több szociális helyzet, barátok, idegenek, bárki, minden tanulható, még ha elsőre nem is jönnek úgy a szavak, gondolatok. De belejössz! Szerről nem tudok, mármint ami legális és pörget, de szerintem legalább enyhe depressziód van, amit mindenképp kezelni kellene.
2014. okt. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én itt gondoltam a memolife maxra vagy a Ginkgo Bilobára. Mi a vélemény? Gondoltam megkérdezem mert te szerintem többet tudsz erről mondani, én pár napja keresem azt hogy mi a bajom lehet, nem vagyok otthon orvos tudományban de ez már nagyon nyomaszt.
2014. okt. 12. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!