Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan csillapitsam le magamat?

Hogyan csillapitsam le magamat?

Figyelt kérdés

Eleg hosszu tortenet, a lenyeg az, hogy kivettem egy lakast, majd talaltam egy masikat, es kifizettem 1 honapot, amit nem laktam le es csak fel honapot kellett volna fizetni erte, erre mar az e havi lakbert is kerne, pedig nem voltam csak par napot. Vegul azt mondta, hogy a mult havi kaucio, ha elmegyek visszaadja, de mondta, hogy vehetjuk ugy h az az e havi. Szoval ugy volt, hogy ma megyek a cuccaimert, ami ott maradt, de a csajnak nem volt jo, ezert keddre foglaltam helyet. Majd most azzal jott, hogy neki csak a hetfo jo, hely mar nem volt, vonatjaratot nem tudom. Most pedig hivogat es irogat, hogy adjam meg a szuleim szamat. Mi ertelme ennek?

Annyira idegesit...


2014. okt. 13. 14:31
 1/2 nufnuf válasza:
Szerződéses albérlet?
2014. okt. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mar nem aktualis!
2014. okt. 21. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!