Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti hogy szoktátok a pánikot...

Ti hogy szoktátok a pánikot kezelni? Van lehetőség új személyiség építése? Mert folyton csődött mondok mindenbe?

Figyelt kérdés
nagyon félős srác vagyok. És már nembirom ural a lámpaláz bátortalanság meg a iszonyúan rosz memória.
2014. okt. 14. 14:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak menj oda a barátaidhoz, osztálytársaidhoz és kezdj el velük beszélgetni. Nem lehet olyan nehéz ha másoknak is sikerült :) Csinálj programokat (de persze számodra élvezhetőt), foglald le magad hogy ne tudj ilyeneken gondolkodni. Keress új hobbit, amiben jó vagy, hogy legyen sikerélményed. És próbálj meg pozitívan gondolkodni, még ha nehéz is. Velem is pont ugyanez volt, és akkor teljesen kilátástalannak láttam a helyzetem. De így utólag úgytűnik, nem is volt olyan nehéz kijönni belöle. Egy próbát megér :)
2014. nov. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!