Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol lehet "személyiségzavar-te...

Hol lehet "személyiségzavar-tesztet" kitölteni?

Figyelt kérdés
Van pár gyanús jel, és szeretnék tisztában lenni azzal, hogy van-e komolyabb gond.

2014. okt. 18. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
nálam. én ismerem egyedül az ultimét jódli személyiségtesztet, ami a személyiség minden apró eszét-neszét, pörsenését kimutatja nem is beszélve az elmérgesedett kelésekről!! az ám a gáz! na remélem neked nincs de 25.000Ft-ért azonnal elvégezheted ezt a fenomenális tesztet!!
2014. okt. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 Óóó, köszönöm, de első sorban hivatalos forrásokból származóra gondoltam, de köszi a választ, feldobtad a napom^^
2014. okt. 18. 21:49
 3/10 anonim ***** válasza:
oké xD
2014. okt. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Pszichológusnál, ha hivatalos eredményre vársz. Ha nem, és még egy kicsit angolul is tudsz, akkor itt:


[link]


De pszichónál jobb, mert ott olyan kérdések vannak, amelyekből nem igazán szűrheted le te magad, hogy mit jelent, ha azt jelölöd be. Sokszor olybá tűnik, hogy nincs is értelme az egésznek. Van többféle is, elég hosszúak és fárasztóak, de hasznos. Csak ne felejtsd el megbeszélni az eredményt a pszichológussal, mert magától nem feltétlenül magyarázza meg...

2014. okt. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm.
2014. okt. 18. 21:54
 6/10 A kérdező kommentje:
#4-t akartam írni, fene ebbe a billentyűzetbe xd
2014. okt. 18. 21:54
 7/10 anonim ***** válasza:

Itt is van:


[link]


[link]

2014. okt. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezt az előbb nem találtam:


[link]

2014. okt. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha ezek közül a paranoidra valamint a borderlinera mindnél "very high" lett, mi a teendő? Orvoshoz kell ezzel fordulni, vagy pszichológushoz?
2014. okt. 18. 22:20
 10/10 anonim válasza:
azzal hogy ezt a kerdest feltetted mar meg is valaszoltad onmagadnak. normalis ember nem kerdojelezi meg onmagat
2014. okt. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!