Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak itt fiatal szociopaták?

Vannak itt fiatal szociopaták?

Figyelt kérdés
Milyenek a tapasztalataitok, tulajdonságaitok? Hogy élitek az életeteket? Kérlek kort, nemet is írjatok, és azt is, hogy mióta tudjátok magatokról, esetleg kezeltetitek-e magatokat?

2014. okt. 27. 20:55
1 2
 1/11 Buford Tannen ***** válasza:
40%
Van. Hála istennek,múltidőben beszélhetek róla!
2014. okt. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted? Kigyógyultál, vagy mi?
2014. okt. 27. 22:38
 3/11 Buford Tannen ***** válasza:
49%
Igen. szerencsére időben észrevettem és nem is csúsztam bele teljesen
2014. okt. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ennek örülök.
2014. okt. 28. 09:03
 5/11 A kérdező kommentje:
Le tudnád írni, hogy volt? Annyira kíváncsi vagyok ezekre a történetekre (kort is írj, légyszi)
2014. okt. 28. 09:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha ki is lehetne gyógyulni belőle, mégis melyik szociopata akarna ilyesmit tenni?! Erről szívesen olvasnék részleteket. Mármint az okokról. Nálam az utolsó dolog lenne, amit szeretnék, az az, hogy bármi is változzon abban, amilyen vagyok.
2014. okt. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hány éves korig számít nálad valaki fiatalnak?
2014. nov. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
30 alatt
2014. nov. 12. 10:57
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor itt vagyok. 25/N. Jó néhány éve tudom már. Nem kezeltetem magam, mert nincs mit kezeltetni, jól érzem magam így. Tapasztalatom, hogy könnyebb így élni, mint (másokat csak kívülről szemlélve) máshogy. Elérem, amit szeretnék, működő és számomra szórakoztató kapcsolatokat tartok fenn. Egyébként hosszabb távú terveim nincsenek. Valamilyen szinten napról napra élek (nem anyagi értelemben, az anyagi háttér megvan), de élvezem.


Miért kérdezed, illetve miért keresel ilyen embereket?

2014. nov. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Beleszerettem egy szociopata srácba (biztos forrásból tudom, hogy az) Kíváncsi voltam hogy õ maguk hogu gondolkodnak-e az életrõl, vagy hogy terveznek-e házasodni.
2014. nov. 12. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!