Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi idő amíg az antidepress...

Mennyi idő amíg az antidepresszáns kiürül a szervezetből? Pár nap kihagyásból lehet baj?

Figyelt kérdés
1 honapja szedek Valdoxan 25mg-set. Kertem idopontot gyogyszert iratni, de azt mondtak a doki szabadsagon van a heten, amit persze nem tudtam, es 3 nap hijjan elfogy a gyogyszerem a heten :/ az asszisztens azt mondta felezzem hetfoig. Nyugtassatok meg hogy nem lesz igy se semmi baj. :(

2014. okt. 30. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj, fölösleges. Én is feleztem, amikor úgy jártam, mint te. És pont kitartott az előjegyzett időpontig. Semmi bajod nem lesz ettől.
2014. okt. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezek a gyógyszerek hülyítenek.
2014. okt. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha felezed, az úgy oké, ha nem veszed be, akkor viszont már akár egy, maximum két nap után is előjönnek az elvonási tünetek. Háziorvossal felírathatod, ha még így is elfogy, de baromi drága lesz úgy, mivel nem pszichiáter adta a receptet.
2014. okt. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Elso: koszonom. :)

Masodik: engem nem. De hidd el, jobb sszedni mint annyira szorongani meg rosszul lenni, hogy ki se akar menni a lakasbol az ember :)

2014. okt. 30. 09:05
 5/6 homo ludensz ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz! Május vége óta felezem a Rivotrilt és Citagent és élem a megszokott életem. Annyi előnyöm van hogy nem 4 hetente megyek gyógyszert íratni hanem 10.hó 07.én voltam és 11.hó 25.én megyek ismét.Nekünk időpontot adnak és csak annyit kérdez a nővér hogy elég lesz a gyógyszer? Mondom igen. Volt már hogy a pszichiáter dokinő továbbképzésen volt s akkor a másik pszich.dokinő megírta.
2014. nov. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
végül minden rendben volt, csak minimális szorongás. :)
2014. nov. 22. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!