Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mi lehet pontosan? (Dereali...

Ez mi lehet pontosan? (Derealizáció, depresszió, kényszerbetegség, disszociatív zavar)

Figyelt kérdés

Két hónapja kezdődött, az alábbi tünetek jellemzik:

- üresség, érzelmi üresség

- félelem (Gyakorlatilag mindentől, főképp a jövőt illetőleg, mert fogalmam sincs mi történt velem, de csörömpöléstől, vagy egyéb zajoktól is. )

- szédülés (Sokszor, főleg, ha nem otthon vagyok.)

- képtelen vagyok gondolkodni, magamba mélyedni

- nem érzékelem rendesen a világot

- ügyetlen vagyok

- sok sírás

- néha hányinger, gyomorfájdalom

- nagyon rossz álmok

- Folyton gyerekkori dolgok kísértenek, vannak a fejembe, vagy érzetben, kicsit úgy is érzem magam. Gyerekkori rossz dolgok, traumák is néha előjönnek. Ezért megvagyok zavarodva, hogy eddig amit csináltam elvileg én voltam, és már felnőttem,de mégis most sokszor azt érzem nem tudom eldönteni mi van, mármint tudatában vagyok annak, hogy ez igaz, de mégis úgy érzem mintha egy megszeppent kislány lennék, és, hogy talán úgy is néznek rám.

- Néha a dolgok előtt is úgy állok, hogy tudom, és értem, de mintha mégse tudhatnám...


21/L


Már nem merek kimozdulni se lassan otthonról, mintha teljesen fordítottja lennék magamnak. Mint egy rémálom.


Ez lehet erős kényszerbetegség és depresszió következménye?



2014. okt. 31. 23:31
1 2 3
 21/21 NekoOo ***** válasza:

Aki túl van ezen dobjon egy üzit nekem.

Ugyanez van velem is :(

2018. jún. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!