Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elvesztettem a testi-lelki...

Elvesztettem a testi-lelki társamat. Egy megoldás maradt csak. Volt már valaki hasonló helyzetben, de végül nem tette meg?

Figyelt kérdés
Meleg vagyok, életemben először találtam egy srácot, aki viszonozta az érzéseimet, de egy félreértés miatt kidobott. Meg se akar hallgatni, törölt, letiltott. örökre vége és sosem fogok már olyat találni, mint amilyen ő volt. Szeretett engem. Mindent rá építettem. Nem tudok nélküle élni. elhatároztam, hogy hétfőn öngyilkos leszek, már megírtam mindenkinek a búcsúlevelet.

2014. nov. 2. 01:22
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
az írása közben sírtál??? NE TEDD MEG MERT TALÁLSZ JOBBAT! NEM SZERETEM A MELEGEKET,DE MIKOR EZT OLVASTAM ÁT TUDTAM ÉLNI ÉS NEM AKAROM, HOGY MEGTEDD!!!! SEMMI ÉRTELME!!!
2014. nov. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Na és ha meleg vagy? Én hetero vagyok és hasonlón mentem keresztül 3 évig nem találtam új barátnőt és mégis itt vagyok teljes egészben, nem öltem meg magamat. SENKI NEM ÉR ENNYIT! AZONNAL TESSÉK ELFELEJTENI EZT, ÉRTÉKES TAGJA VAGY A TÁRSADALOMNAK, TUTI, HOGY SOK EMBERNEK HIÁNYOZNÁL RÁJUK IS GONDOLJ, HISZEN HA MEGÍRTAD AZT A SOK LEVELET, AKKOR BIZTOS SOK EMBERNEK FONTOS VAGY.

A LÉNYEG MEG NE TEDD! BŐGJ, TÖRJ ÖSSZE VALAMIT, ZABÁLJ SOKAT, MENJ MOZIBA, TERELD EL A FIGYELMEDET, AMI TÖRTÉNT MEGTÖRTÉNT ÉS LEHET MOST ÍGY ÉRZEL DE EL FOG MÚLNI!

2014. nov. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Így van teljesen igaza van!!!!!!!
2014. nov. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
81%
Én is meleg vagyok, és én is elvesztettem egy ideje. De semmi sincs veszve!!! Ne hallgass azokra akik azt mondják h "találsz mást..." írj privit és elmondom a storymat illetve a megoldást ami neked is beválhat!!!!! DE EZT FELEJTSD EL!!!!
2014. nov. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tudok segíteni.

Légy türelemmel, most rá vagytok görcsölve a sérülésetekre, várjatok, amíg elmúlik a hiszti, és távolabbról jobban ráláttok a konfliktusra.

Várj egy hónapot!

Hagyd, hadd nyugodjon le, azalatt menj el egy Hellinger-féle családállításra a problémával, meg fog oldódni!

De hagyj időt magatoknak!

2014. nov. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A problémáddal telefonált az Ifjúsági Lelki Elsősegélynek a 137-00 ingyenes számon. Vasárnap kivételével hívhatod Telekom vagy T-mobile hívószámról (ha nincs, akkor fülkéből). Nem kell bemutatkoznod, és bármiről beszélhetsz, ami a lelkedet nyomja. Inkább telefonálj, mielőtt elhamarkodott döntést hoznál...
2014. nov. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
elvetettem a dolgot és kitartok, de nagyon nehéz, fogalmam sincs mit tegyek.
2014. nov. 4. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!