Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki tud segíteni?

Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Segítsen valaki...

2014. nov. 4. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Miben? :)
2014. nov. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Beteg vagyok...mentálisan. Komoly beteg vagyok igen komoly tünetekkel...de mint látjátok nem vagyok egy lángelme hiszen ide tettem ki a kérdést ahol senki senm tud segíteni így a kérdésem maximum a szánalmatok tudja felkelteni. Arra meg nincs szükségem...és ti is max dokit tudtok ajánlani.

Úgy döntöttem inkább kivárok...lássa meg a világ, hogy predesztinálva lettem erre létre és ők löktek bele ebbe az állapotba. De lesznek ám még meglepetések ezen a téren...

köszöntem nem tudtok és szerintem nem is akartok segíteni

2014. nov. 5. 12:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha hagytad, hogy ebbe az allapotba lokjenek, akkor nem csak ok hibasak. Egy jatekhoz nem eleg egy ember. :)

1. Milyen tuneteid vannak?

2. Miert hiszed azt, hogy senki nem akar segiteni neked? Barmilyen allapotban legyel is, elsosorban neked kell magad kimentened, mert mas nem fog tudni, kiveve, ha megvan benned az az akaratero es kitartas. Szerintem azert csak en valaszoltam a kerdesedre, mert nem irtad oda miben kellene segiteni. Igy hogy segitsen barki is? Hiaba van tele a Vilag olyan emberekkel, akiket a legkevesbe sem erdekli a problemad, hiszen nem mindenki ilyen.

Mellesleg ez a "nem tudtok segiteni es szerintem nem is akartok" kijelentes eleg meresz volt.

Ha gondolod, irj, szivesen vegighallgatlak es ha tudok, segitek. :)

2014. nov. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem írtam választ a kérdésed alá..azthiszem leírtad magad ,mindegy ki és mit fog válaszolni.

17/f multam,túl vagyok idegösszeroppanáson ,korházi" kezeléseken.. hosszú. Ha engeged hogy segítsek akkor beszélhetnénk.Így írásban, semmi személyeskedéésel.Én sem vagyok nagy társasági ember.Írj! Hátha segíthetnék.

2014. nov. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen..ez privátnak készült :) Na mindegy.
2014. nov. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!