Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen az a pszichológiai...

Milyen az a pszichológiai vizsgálat?

Figyelt kérdés
mit csinálnak egy ilyen során?
2010. jan. 27. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Beszelgetnek veled. Nemtudom mire gondolsz, de anno enis voltam ilyenen szerintem. Nezik a turelmed, mimegy jobban mi nem, nagyon sok mindent. A vegen van egy eredmeny ahol az agyad valodi szinjet mutatja...marmint aminek megfelel az agyad tudasa. En 20 vagyok, de a szammemorian kifejezetten jo. Nagyon sok telefonszamot, rendszamot tudok fejbol.

Aztan lehet teljesen masrol beszelek, mint ami valojaban zajlik ezen.

2010. jan. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
úgy értem tudok olyanról hogy tesztet töltetnek ki veled...meg valamilyen képeket mutogatnak amin tintafoltok vannak..ilyesmikre.
2010. jan. 27. 20:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem úgy rémlik annak hívták, amit 15 éve csináltattak velünk egy orvosi vizsgálat részeként. Ami rémlik, hogy igen mutogattak képeket, személyekét (elég sokat), hogy melyik szimpatikus, melyik nem, aztán később megint, csak más sorrendben, ugyanazt firtatva. Meg színes egyszínű lapokat és talán valami tájképeket is, hogy melyik tetszik. Volt valami memória, meg reflexvizsgálat is, de ebben nem vagyok biztos, hogy az is ennek volt része, vagy az már egy másik vizsgálat volt.
2010. jan. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Én pont ma voltam egy ilyen pszichológiai vizsgálaton. Olyan személyiségteszteket kellett csinálnom, amiket az előttem szóló leírt. Az "arcképnézegetés": (Szondi-tesztnek hívják) 6 pakli embereket ábrázoló képből meg kellett állapítani, hogy melyik szimpatikus, melyik nem, stb. Utána jött a "tintapaca-teszt" (Rendes nevén Rorschach-teszt), ahol el kellett mondani, hogy mit tudsz kivenni a festékfoltokból. Több dolgot is lehetett mondani, a végén címet kellett adni a képeknek, és elrendezni aszerint, hogy melyik szimpatikus és melyik nem. Utána ismét megcsinálták a Szondi-tesztet.

Nekem kb. ennyi volt az egész. :)

2010. jan. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyi newm kell aggódni, csak felmérik hogy hogy reagálsz dolgokra meg milyen a személyiséged. Laza! sztem azt tedd amire kér a pszihológus. de kajak.. :D
2010. jan. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!