Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen halolajat szedjek ha...

Milyen halolajat szedjek ha nem tudom lenyelni a kapszulat?

Figyelt kérdés

Panikbeteg vagyok,es depresszios-szorongasos gondjaim is vannak,olvastam hogy az omega3 es a b vitaminok jot tesznek..a b vitamin picike beveszem gond nelkul de az osszes halolaj stb baromi nagy es kapszula,nem tudnam lenyelni..mit javasoltok?

Ar nem szamit,csak rendbe szeretnek vegre jonni, 2eve tart a betegsegem,hol jobban hol rosszabbul vagyok,sok helyen voltam mar pszichologusok,pszichiaterek,termeszetgyogyaszok,biolabor,stb,de semmi sem hatott igazan..Vitaminokat eddig nem szedtem,szoval remelem tenyleg jo hatassal lesz ram,es vegre kilabalok ebbol a betegsegbol vegleg,mert tonkreteszi az eletem..Tehat letezik olyan ami nem nagyon nagy kapszula?Ezeken kivul esetleg milyen vitamin szedeset javasoljatok meg?

17/L



2014. nov. 15. 07:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Enni tudsz? Mert akkor egy megrágott falattal együtt bevehetnéd. De szerintem szét is rághatod, csak állítólag nagyon erős halíze van.


[link]


Itt írják is, hogy ki lehet nyomni.

2014. nov. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Halolajat nemcsak kapszulában lehet kapni, hanem natúr állapotban, olajként is. A legjobbaknak a skandináv halolajakat mondják (norvég, izlandi, stb.), ezeket itthon is lehet kapni, az árakban elég eltérőek lehetnek, keress rá a neten. A natúr halolaj elég erős halízű, de van pld. citromos ízesítésű is forgalomban. Egyébként házilag is ízesítheted natúr citromlével, az a szagot is elveszi, vagy legalábbis tompítja. A tőkehalmájolajok előnye, hogy elég magas természetes vitamintartalmuk van, nem kell mellé még vitamint is szedni, legalábbis így tudom.
2015. jan. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!