Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy szociális fóbia kezelése...

Egy szociális fóbia kezelése mennyi időbe telik? (pszichoterápia)

Figyelt kérdés
Hány alkalomra van szükség? Gyógyítható egyáltalán?

2014. nov. 15. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez abszolút egyén függő. Mármint a terápia hossza. Ki lehet gyógyulni belőle megfelelő akarással, jó szakemberrel és vele jó együttműködéssel. De a pszichoterápia egyénre szabott és nehéz egy számot mondani, hogy mennyi alkalom elég. Ugyanazzal a problémával más és más ember teljesen más mennyiségű időt igényel.
2014. nov. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Általánosságban azt mondják, három hónap. Viszont akkor akarni kell gyógyulni, és feltétel nélkül elfogadni, amit az orvos javasol. Rendben beszedni a felírt gyógyszert, és nem itt nyekeregni, ahogy sokan teszik.
2014. nov. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Terápiára járok és nem szedek gyógyszert. Így mennyi időre van szükség, hogy kicsit is változzon a helyzet?
2014. nov. 27. 11:04
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem 1-1,5 hónap alatt semmi :/
2014. nov. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem, ez nem gyógyítható. Hány éves vagy?
2014. nov. 28. 14:38
 6/7 anonim ***** válasza:

bennem nagy a remény és a bizakodás, hogy egyszer majd... :))))

de én segítek magamon igazándiból.. pszichológusnál csak kibeszélem magam, meg tanácsokat ad.. :) tetszik, csak mélyponton vagyok, mert nagyon megkedveltem valakit, ő meg engem nem :/// ez lehet ami visszatart, de most már helyére kerültek bennem a dolgok :))


22f előző válaszoló voltam

2014. nov. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha olyan orvoshoz fordulsz akinek bankjegyek lebegnek a szeme előtt, mikor egy beteg gyanútlanul hozzá fordul, nos ebben az esetben egy élet is kevés
2014. dec. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!