Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meddig tartanak a Scippa...

Meddig tartanak a Scippa elvonási tünete?

Figyelt kérdés

Szeptemberben hosszú évek után elmentem pszihiáterhez. Szociális fóbiám van és a szorongok az emberek között.

15 mg Scippát és 0,5 mb xanax ot szedtem kb egy hónapig.


Aztán elfogyott a mindkettő. Az elvonás elég szar volt és az a vicc csak 1 hónapig szedtem.


Mi lenne a hónapokig vagy évekig tömném magamba?


Eldöntöttem hogy nem fogok gyógyszeren élni még ha jobban és érzem magam. Elkezdtem inkább edzeni helyette.

Amit ajánlott is a pszihiáter.


Tudom hogy nem lett volna szabad azonnal abbahagyni!!!

A Xanax elvonás már elmúlt. Nem vagyok feszült tudok aludni stb...

De a scippa egy bizonyos mellékhatása nem múlt el. Pontosabban a "áramütésszerű érzések". A fej vagy a szemem mozgatásakor jelentkezik ez.


Aki azt írja menjek vissza vagy hülye vagyok mér nem szedem stb az inkább ne is írjon.

Aki átélt hasonlót vagy ért hozzá annak kérem a válaszát.

Köszönöm.



#pszichiáter #áramütés #szorongás #Xanax #szociofóbia #szociális fóbia #scippa elvonás #xanax elvonás #gyógyszer leszokás
2014. nov. 16. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben keresnék egy pszichiátert, aki online válaszol és írnék neki erről. Értem, hogy miért nem akarsz visszamenni és nagyszerű, ha gyógyszer nélkül összetudod szedni magad, de egy ilyen típusú kérdést azért szerintem mégis jobb lenne egy szakembernek föltenni és nem itt gyakorin érdeklődni. Ezért ajánlom az anonim online tanácsadást, mert szakember is, de mégse kell visszamenned a dokidhoz, hogy egy hozzáértő válaszát megkapd. Bár igaz, még a dokik se ismerik és alkalmazzák az összes szert, szóval nem 100%, hogy tudni fogja a választ a kérdésedre.
2014. nov. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia. Tudom, hogy már nagyon régi a kérdésed, de nekem most van hasonló érzésem. 3napja nem szedem a scippat és azóta érzem a fejembe ezt az 'áram ütés' érzést.

Mennyi idő után múlt el neked??

2016. jan. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem csak elvonásnál volt ez. De 1-2 hét.
2016. jan. 22. 10:25
 4/7 anonim ***** válasza:
áramütés érzés nekem is haveromnak is volt. 1 nap 60 szor, maosidk 30 stb. nekem masfel het alatt kb elmult. fokozatosan kell ezeket a szereket elhagyni. minel lasabban, annal kevesebb drasztikus mellekhatasod lesz
2017. dec. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nem scippa hanem xanax elvonási tünet. 6 éve küzdök a függőséggel, szóval elhiheted, hogy tudom
2022. nov. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En 6 hete hagytam abba scippat es 4 hete olanzapin. Most kezdek szarul lenni csak nemtudom melyiknek az elvonasi tunete. En olanzapin ra gyanakszom de arra meg azt mondtak pszhihiaterek hogy nincs elvonasi tunete mert antipszhiotikum.
2022. dec. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 czovek1973 ***** válasza:

Szomorú ez!

A xanax és a scippa is ugyanezt a tünetet csinálja, mintha a szemed mozgatásakor zizzenne egyet a füled, meg megrázna az áram a fejedet.

Közben megy a hazudozás hogy a scippa nem okoz függőséget. Dehogynem!

Amúgy a xanax elvonásban azt utáltam hogy pont olyan mintha egyfolytában mély sárban kéne járnom hetekig. De az elmúlik. Amúgy elvonási tünetek ellen igyatok sok uditot, rostost, teát, mert a cukros lé aktiválja a nyirokkeringest. Sokat tompit az elvonason a sok édes lé !

2022. dec. 14. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!