Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanax mellett lehet magnézium...

Xanax mellett lehet magnézium + b6 készítményt szedni?

Figyelt kérdés

2014. nov. 16. 12:54
 1/5 acelsziv ***** válasza:
utóbbit kéne xanax nélkül
2014. nov. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet. Miért ne lehetne? A vitamin nem gyógyszer! A gyümölcsben, zöldségben is van vitamin.
2014. nov. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves első, ez nem a kérdésre volt válasz. Nem jó szórakozásomból szedem az elsőt sem, ezidáig próbáltam elkerülni, sajnos most nem sikerült.

Kedves második, köszönöm a választ. Ezzel tisztában vagyok, csak ugye a Béres magnézium + b6 vagy magneb6 segédanyagokat tartalmaz és ezért kérdeztem, hogy nincs-e kölcsönhatásban vele. :)

2014. nov. 16. 14:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Magne B6 egy hét után álmatlanságot okozott ( persze lehet, anélkül is az lett volna, valamiért) Nem kísérleteztem vele tovább.
2014. nov. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet, sőt kell is mert a nyugtatók egy idő után kimossák a vitaminokat szervezetből. Nincs semmilyen kölcsönhatás, próbáld meg nyugodtan, van akinek jó, van akinek nem illetve semmilyen hatást nem érez. Érdemes külön b vitamin komplexet szedni /néhány hónapig/, mert ez is nyugtatja az idegeket,és a B vitamin kiürül a szervezetből a magnézium meg nem. Figyelni kell a mennyiségre. Ha voltál laboron akkor megnézheted a magnézium szintet ha normális nagy mennyiséget ne szedj.
2014. dec. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!