Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a véleményetek dr. Csernus...

Mi a véleményetek dr. Csernus Imréről? Az üvöltözős pszichomókusról.

Figyelt kérdés
Ki járt már nála esetleg? Szimpatikus? Vagy nem? Elmernél menni hozzá?

2014. dec. 1. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Sok embert kirángatott a gödörből, s mivel ő is megjárta a poklot, tudja miről beszél. Jó emberismerő,s csak azokkal "üvölt", akik megérdemlik.
2014. dec. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem tartom sokra. Állítólag mindenkinél pont ugyanazt próbálja meg eljátszani (ezt több ismerősöm mesélte, akik jártak nála) és vagy bejön, vagy nem. Szerintem a stílusa sok kárt tehet abban, aki érzékeny erre. Én pszichopata vagyok, szóval lealáznám egyszer szívesen. :DD
2014. dec. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
nekem nem jön be a tv-ben adott személyisége, hisz ott az akció miatt viselkedik úgy, ahogy. de el mernék hozzá menni, mert nem hiszem, hogy mindenkivel ordít. felismeri tán egy pszichológus h kihez milyen taktika kell. De ha nem akkor lerángatnám magammal a mocsárba :D de 50 őerc 12000 vagy mi.... haha... jó vicc :D
2014. dec. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 4/20 ***** válasza:
68%

Én egy bunkó baromnak tartottam amíg meg nem néztem az előadásait.


Dr. Csernus Imre - A férfi: [link]


Ez alatt ott a többi is. Nézzetek meg vagy 3at.

2014. dec. 3. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
úgy érzem a Drogma c. könyve megmentett. kétszer voltam előadásán, rengeteg mindenre rádöbbentem magammal kapcsolatban, nekem ő tényleg segített, még így ismeretlenül is megtalálni a kiutat
2014. dec. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Egy drogos, alkoholista, viselkedni nem tudó, feleséget megtartani nem tudó kamu ember.
2014. dec. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:) jó eltérőek a vélemények. Bennem nagyon vegyesek az érzéseim felé. Néha felhúz, hogy mekkora bunkó, meg az a stílus, viselkedés, szívem szerint megcsapkodnám, és van amikor meg elég jó használható dolgokat mond. De én tuti el nem mennék hozzá.
2014. dec. 13. 14:49
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat, ment apacsi mindenkinek! :D
2014. dec. 13. 14:51
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Dilós
2014. dec. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
54%
Én most olvastan a Nő, Férfi című könyveit. Nekem bejön, meg a stílusa is ahogy fogalmaz. Az hogy üvöltözik néha abban szerintem semmi nincs. Vannak olyan emberek akikhez a mondanivaló csak ilyen üvöltözős stílusban jut el, a tudatokig, ha szépen mondaná fel sem fognák, szóval néha ezt kell használni.
2015. febr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!