Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, hogyha egyfajta...

Mit csináljak, hogyha egyfajta ürességet érzek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem valami hiányzik az életemből,de nem tudom pontosan mi az.minden napom ugyanolyan monoton/céltalan.ez már régóta van de mindig azt hittem,hogy ahogy újabb korszakok jönnek az életemben ez majd "kitöltődik",de nem változott semmi...akárcsak az emberi kapcsolataimban/szokásaimban sem.

Ez normális , mit tudnék tenni ellene ?

17/F



2014. dec. 2. 18:50
 1/4 anonim válasza:
Szia! Van baratnod? Talan egy parkapcsolat hianyzik az eletedbol. Vagy esetleg nem ilyen magany jellegu uresseget erzel?
2014. dec. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ugyanezt erzem en is. Folyton ugyanaz a megszokott rendszer minden nap. Felkelek, suliban vagyok, haza jovok es kesz. De nekem inkabb az a problemam, hogy ugy erzem sajna nem vagyok fontos resze a tarsadalomnak. Nincsenek eros baratsagaim es kapcsolataim. Talan velem van a baj vagy nem tudom. Ezek alapjan sajnos nem tudok valaszt adni a kerdesedre, de gondoltam talan jobban erezned magad, ha tudod, nem te vagy az egyeduli ilyen ember

16/L

2014. dec. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nincs,nem is volt még...valószínű,hogy emberi kapcsolatok is közre játszanak
2014. dec. 2. 19:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Kezd el elo emberek lelket felfalni. De ha az elozo ut nem jarhato akkor foglald el magad jar el a vilagba ne erdekeljen hogy nem szeretnel faradt vagy vagy akarmi. Mindig csinalj valamit ne is legyen idod azon gondolkozni hogy ures vagy vagy maganyos. De tenyleg uj kapcsolatok es baratno mint elottem mondottak jobb meg a lelkek falasanal is.
2014. dec. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!