Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A nootropil, azaz a piracetam...

A nootropil, azaz a piracetam alkalmas intelligens emberek továnni értelmi képességeinek növelésére?

Figyelt kérdés
Azaz egyfajta manager tablettaként funkcionálhat a piracetam, mint a '80-as években a manager tabletta volt?
2014. dec. 4. 18:03
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
68%
Igen, és javítja a helyesírási képességet is.
2014. dec. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

Neked van tapasztalatod erről ? Szedted is vagy csak kikövetkezteted ? A helyesírási képességet nem tudom hogyan növelhetné, mivel az egy tanult dolog, arra nincs is szükségem, de minden másra igen.


Környezetedben szedtek ilyent?

2014. dec. 4. 20:14
 3/38 anonim ***** válasza:
90%
A Nootropil elsősorban az agyi ereket tágítja, az agy vérkeringését befolyásolja, s szerintem jó gyógyszer, mert az agy "frissességén" ezáltal javíthat, de az intelligenciát nem hinném, hogy befolyásolja, mert az velünk született dolog, ami vagy van, vagy nincs....:)
2014. dec. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Értem, közi :-)


De akkor, miben tér el a szintén agyi vérkeringésjavító teljesen hasonló hatású természetes fajtájától a Gingó Bilobától ?


Lehet funkcionális azomosságot tenni a Gingkó és a piracetam közé? Valamelyik erősebb ? Teljesen átfedik egymást a hatásmechanizmus tekintetében vagy némi különbség van?


Melyik erősebb?

2014. dec. 4. 20:22
 5/38 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem semmiképpen ne akard saját magad az agyadat barkácsolni, mert csak rontani fogsz rajta.
2014. dec. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Ez elvileg javít a mentális funkciókon. Ha nincsenek igényeim, hogy jobb akarok lenni, soha semmit sem fogok elérni az életben !
2015. júl. 24. 19:27
 7/38 szamo77db ***** válasza:
88%
Én úgy tudom, hogy leépülés, feledékenység, szétszórtság ellen használják.
2015. aug. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
82%

Nem csak az agyi érkeringést serkenti!!

AZ ACETILKOLIN,NMDA AGYI RECEPTOROKON HAT. Kolindús étrend kell ahhoz hogy ne legyen fejfájásod tőle, a piracetám csak kolinnal működik jól, ami az acetilkolin prekurzora, anélkül meg nem működik igazán jól.

2016. jan. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Nekem semmitől nem szokott fájni a fejem.
2021. nov. 9. 18:02
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
En probaltam, Cavintont is, de semmilyen hatast nem tapasztaltam.
2021. nov. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!