Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek a problémák miatt érdemes...

Ezek a problémák miatt érdemes lenne pszichológust felkeresni?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, és az a problémám hogy magányos vagyok, és emiatt úgy érzem kezdek depressziós lenni. Sok barátom van fiúk és lányok is, mégis magányosnak érzem magam, mert nem sikerül magamnak szerelmet találni. Úgy érzem ahogy telik az idő egyre csak rosszabb lesz.

2014. dec. 7. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp érdemes szakemberhez fordulnod ha emiatt tényleg komoly mentális problémákat észlelsz.

Bár ebben a korban természetes,hogy az ember vágyik egy kapcsolatra de ez nem fogy csettintésre jönni.

2014. dec. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, érdemes. De ha tényleg ez a helyzet, amit itt leírtál, akkor nem lesz szükség hosszú terápiára, szerintem pár alkalom is elég lesz, hogy ezeket az érzéseket rendbe tedd magadban. :)
2014. dec. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy első lépésnek az is elég, ha felhívod az Ifjúsági Lelki Elsősegélyt a 137-00 ingyenes számon. Eléred hétfőtől szombatig 9-21 óra között Telekom vagy T-mobile számról.
2014. dec. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!