Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A barátnőmben mostanában...

A barátnőmben mostanában nagyon sok feszültség gyűlt össze, és nem bírja kiadni magából, van hogy rátörnek sírógörcsök de utána sem lesz jobb neki . Ti mit szoktatok csinálni ilyen esetekben, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

2014. dec. 9. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én 2 hete vesztettem el egy családtagomat, azt hittem nem fog hiányozni,hisz ritkán találkoztunk,de azóta ok nélkül rám tör a sírógörcs.Férjem ezt úgy oldja meg,hogy végtelen türelmes és többször ölelget mint máskor este is odabújik hozzám és átölel.Éreznie kell a párodnak hogy a támasza vagy és többször kell kifejezned a szeretetedet.Illetve a szürke környezetből is ki kell rángatnod őt pl. férjem felajánlotta hogy járjunk el tánc órákra.
2014. dec. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Sikítson. Menjen koncertre. Fusson. Szexeljen egy jót. Olvasson. Írja ki magából. Nagyjából ezek a stresszlevezető dolgok jutottak az eszembe így, hogy a hátterét nem ismerem. Min stresszel? Mi a baj?


Értem én, hogy a sírás jól tud esni, néha mindenkinek kell, hogy kibőgje magát, de utána össze kell szedni magad, erőt gyűjteni, és menni tovább. A folytonos hisztigörcsök nem oldanak meg semmit, és ezt nem bántásból írom. Meg kell tanulni átvészelni, túlélni a nehéz időszakokat, megoldani a konfliktusokat. Ha egyedül nem tud megbirkózni a problémáival, akkor keressen szakembert, aki segít neki.


Nekem még az is segít, amikor minden összejön, hogy egyszerre egy problémával foglalkozom. Csak eggyel, amíg meg nem oldom, és igyekszem a többin sem stresszelni magam. De ha írsz konkrétumot, akkor lehet hasznosabb választ tudok adni.

2014. dec. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Vidd el piálni!
2014. dec. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Nagyon, nagyon sokszor ölelgesd, és simogasd, érezze, hogy Rád számíthat!


Ezenfelül: vidd el jó nagyokat sétálni, intenzíven, mozogja ki magát, teljen fel friss levegővel.

2014. dec. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Megelőztek, már leírták, amiket akartam, de egyébként dugtad meg már úgy, hogy a szeme is fennakadt? Most komolyan... Elég magadnak megválaszolni.
2014. dec. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Úgy értem persze, HA NEM arról van szó, hogy csaj vagy és a lánybarátod miatt kérdezel. :))
2014. dec. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudja ő se megmondani nekem hogy mi konkrétan a baja, nem olyan régen halt meg a papája, meg az otthoni környezete sem éppen nyugodt. Igyekszem vele végtelen türelmes lenni, tekintettel arra hogy akaratlanul is rajtam vezeti le mindig a gondját baját mert én foglalkozom vele a legtöbbet és más már lehet az elején elküldte volna a ... de nekem egy rossz szavam sincs hozzá, próbálom megérteni átérezni amit ő és támaszt nyújtani neki, a szexuális életünkkel nincs semmi baj köszönöm szépen az ilyesfajta "segítségeket" , és nem is iszik alkoholt, úgy soha szóval a piálás "segítség" része is kilőve, de talán a gyakori sétálás lehet jót tenne .. Köszönöm szépen a tényleges tanácsokat, na meg persze a szándék is fontos szóval köszönöm mindenkinek aki próbált segíteni ..
2014. dec. 10. 00:16
 8/8 anonim ***** válasza:

Együtt érzésem a barátnőddel.

Egyébként ha egyszer tudod, mit kell tenni, és a javára vagy, akkor miért tetted fel a kérdésedet, h mit tudunk tanácsolni? Tudod és érzed, mit tehetsz érte...

2014. dec. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!