Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik ha Xanaxra/Frontin...

Mi történik ha Xanaxra/Frontinra kávét vagy energiaitalt iszom?

Figyelt kérdés
A koffein ugye elvileg stimuláns, az alprazolám pedig nyugtató, tehát nem "oltják ki" egymás hatását? Legfőképp személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi. :)

2014. dec. 15. 18:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Próbáld ki.Keverd össze az energiaitalt abszinttal, aztán toljál fel két csík kólát az orrodba, hatásnövelőként.
2014. dec. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Próbáld meg magadon, azt írd meg.
2014. dec. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Hát ja, maximum csak annyi történik, hogy kioltják egymást. De nekem még annyi se...Én napi 4 kávét v. energiaitalt iszom, és 5 éve Xanaxot szedek (0,5 x 1-1-1 tbl.), pl. most vacsora mellé is ittam egy Bombát, és most vettem be a gyógyszereimet. Ebédre is energiaitalt iszom, reggel meg du. meg kávét...(így jön ki a napi 4 adag koffeinem).
2014. dec. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Semmi.
2014. dec. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Nálam egyszer volt ilyen.Migrénes fejfájásom volt,és több mint 3 órás út előtt álltunk.Bevettem egy 0,5-ös frontint,az út elején meg megittam egy hell-t.Hát egész úton fel voltam dobva,teli torokból énekeltem az autóban,meg ugráltam az ülésen.Mikor megérkeztünk,bevágódtam az ágyba és reggelig se kép se hang.Szóval rövid távon nálam az energia ital nyert.
2014. dec. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Első: Kipróbáltam amit ajánlottál, de eddig nem történt semmidsjgdsélkgjhlkéasjhÁ
2014. dec. 16. 15:48
 7/14 anonim ***** válasza:
Jól gondolod, tényleg gyengítik egymás hatását. Illetve főleg a stimuláns a nyugtatóét, de ez attól is függ, mennyi nyugtatót szedsz.
2014. dec. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mert igazából az lenne a cél, hogy megmaradjon a jó öreg fronyós ellazultság, de ne legyek álmos. Egyébként olyan 2,5-3 mg alprazolámon vagyok egy nap. (Tudom, hogy ez sok, súlyos szociális fóbiám van, nem jókedvemből szedem.)
2014. dec. 18. 18:43
 9/14 anonim válasza:
1éve szedek frontint (antidepresszásként) 3/nap r/d/e és melette napi egy üveg energiaitalt hááát a frontin nyugtatós hatása nulla melette csak az energiaital miatt úgy dolgozom mint a gép.
2017. okt. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Minek kell nyugtató mellé energia ital???

Most vagy nyugodt akarsz maradni, vagy pörögsz. De minek keverni a kettőt??

2017. okt. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!