Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt már valaha olyan bárkinél...

Volt már valaha olyan bárkinél, hogy a nap legvégén jött rá, hogy nem az a nap van, és teljesen elveszett a napok között, mintha megbolondult volna?

Figyelt kérdés
Vagy csak én vagyok a történelemben az első, akinek ilyen zavar keletkezett az agyában, és ráadásul azt egy életre jól meg is szívta?!? ='(

2014. dec. 17. 21:04
 1/3 anonim válasza:
nyugi mindenkinek van ilyen. különösen így karácsony előtt, pláne ha még vizsgaidőszak is van.
2014. dec. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

"mindenkinek van ilyen"

"pláne ha még vizsgaidőszak is van"


Azért a "mindenkinek" talán legkirívóbb esetben is túlzás, ha azt nézzük, hogy én most emiatt buktam egy kib...ott egész évet. =(


Most már a szaktársaim elől is majd bújkálhatok, ameddig tudok, bár előbb-utóbb úgy is megtudják, és kiutálnak.

De meg is érdemlem, mindek is kellett egyetemre menjek ilyen kóros elmeállapottal.....


Bár megjegyzem, ha jobban szűrtek volna, akkor nem kerülnek be egyetemre olyan hülyék, mint én.

2014. dec. 17. 21:20
 3/3 anonim ***** válasza:

"Bár megjegyzem, ha jobban szűrtek volna, akkor nem kerülnek be egyetemre olyan hülyék, mint én."


Egyetértek, de nem a nap-kavar miatt, az mindenkivel megesik. Hanem inkább a bújkálós-kiutálós önsajnáltatós rész miatt. Neked még az általánosban volna a helyed, ilyen aggyal.

2014. dec. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!