Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyenek az emebrek a a...

Milyenek az emebrek a a Semmelweis Egyetem Pszichiátriai és Pszichoterápia Klinikán?

Figyelt kérdés

A kérdés adott.

Tárgyként kezelik az embereket, lekezelően, hogy érjen véget mihamarabb a napjuk vagy emberként, türelmesen, úgy hogy elégedetten jön el az ember tőlük?


Fontos lenne!


2014. dec. 21. 09:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Az orvosok!
2014. dec. 21. 09:18
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyenre nem fog senki válaszolni. Egyébként embertől függ, hogy foglalkozik a beteggel, attól függ szereti e a munkáját, vagy csak pénzt lát benne. Ha csak a pénz érdekli, azt fogod érezni, mert akkor nem érdekli túlzottan a hivatása. De ez bármelyik helyen lehet, akár Semmelweisen is.
2014. dec. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Pont erre vagyok kiváncsi, aki volt már benn...vele milyenek voltak?


Kire érdemes és kire nem érdemes hallgatni.


KÖSZÖNÖM!!!

2014. dec. 21. 10:38
 4/7 anonim ***** válasza:

"Kire érdemes és kire nem érdemes hallgatni."


Ha benn vagy egy klinikán, akkor nyílván nem ok nélkül vagy benn. Amíg bent vagy, addig mindenkire érdemes odafigyelni, akivel csak összefutsz, mert soha nem tudhatod, hogy kitől tanulhatsz a legtöbbet vagy ki segít akár egy-két jó szóval is rajtad a kritikus pillanatban.


Amikor pedig kikerülsz, és lesz egy orvosod, akkor azzal majd kialakul egy kapcsolat, amit idővel te is felülbírálhatsz - azaz, ha te úgy érzed, hogy te mindent megteszel, mégsem javulsz, akkor megbeszéled vele, és ha nem hallgat meg, ha nem figyel rád, ha "tárgyként kezel" nem törődik veled, soha nincs rád ideje, akkor lecseréled. De ehhez meg kell ismerni. Úgy nem mehetsz oda, hogy a Gyakorin megkérdezted vadidegenektől, hogy kikre érdemes hallgatni. Meg kell tapasztalni, hogy ki tud neked segíteni és ki nem.

2014. dec. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon rendesek, és szívélyesek. Csak arra haragszanak, aki hülye kérdéseket tesz föl, pl hogy milyen emebrek a Semmelweis Egyetem Pszihoterápiai és Pszochiátriai Klinikán?
2014. dec. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi!


Utolsó: Úgy legyen!

2014. dec. 21. 12:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem rendesek. Én mondjuk a 4 hetes terápián voltam benn. Néha nagyon mérges volt rám az egyik nővér, de emberségből, mert kedves, intelligens fiatal lánynak tartott, akitől nem szívesen hallgatta, hogy meg akar halni. Sokat beszélgetett velem, tőle tanultam a legtöbbet. :-)
2014. dec. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!