Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológus, plasztikai...

Pszichológus, plasztikai sebész, vagy mindkettő?

Figyelt kérdés

Betegesen gyűlölöm, ahogy kinézek, elsősorban az arcomat. Úgy érzem, ilyen adottságokkal soha nem élhetek át kölcsönös vonzalmon alapuló kapcsolatot, soha nem leszek felszabadult, boldog. Hiába mondják mások, hogy nincs velem baj, én sírni tudnék, amikor tükörbe nézek, úgy érzem, egy genetikai selejt vagyok. Ez az egész annyira rátelepszik a közérzetemre, hogy semmiben nem lelem már örömömet, nem érdekel semmi, szinte állandóan erre gondolok.

A kérdést kiírtam: segítene rajtam valamelyik? Ki lehet jönni ebből az állapotból?


2014. dec. 25. 00:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Küldesz egy fotót? Hány éves vagy?
2014. dec. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
25. Bocsi nem küldök fotót, felesleges. Mondták már rengetegen, hogy semmi baj velem, de ez semmit nem változtat bennem.
2014. dec. 25. 00:42
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Így látatlanba én pszichológust javaslok. Ezek fejben dőlnek el kinézettől függetlenül.
2014. dec. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Csak azért vagyok bizonytalan mert beszélgettem már olyannal akinek hasonló a problémája és járt vele pszichológushoz, és nem változott az élete semmit.
2014. dec. 25. 00:47
 5/18 anonim ***** válasza:
Az életeden neked kell változtatni. A pszichológus csak az ajtót nyitja ki, és az utat mutatja meg, a többi rajtad múlik.
2014. dec. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

A pszichologus nem tudja a te problemaidat megoldani. Ő azt mutatja meg hogy TE hogyan tudod legyőzni őket.


"Hálót adj az ehezőnek,ne halat."

2014. dec. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
anyám átműtette az orrát hasonló okokból, annak ellenére, hogy a valóságban annyira tojt mindenki az orrára, hogy még a végeredményt sem vette észre senki. néhány hétig- hónapig jól érezte magát, de aztán megint ott van, ahol elkezdte. csak nem az orrával, hanem mindig talál magán valamit.
2014. dec. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

1. Sportolj.

2. Konkrétan mi a bajod magaddal, melyik részeddel van problémád, mi nem stimmel rajtad szerinted? Meg tudod fogalmazni? Ha igen, akkor küldj fotót, megnézzük, hogy független szemmel is fennáll-e a probléma.

2014. dec. 25. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A pszichológus semmit sem fog tudni segíteni rajtad.Segíts magadon önfejlesztéssel, pozitív gondolkodással.Kezdd el és olvass könyveket önbizalom témában.
2014. dec. 25. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Én pszichiátria zárt osztályt javasolok, egészen a 19 éves korodig.
2014. dec. 25. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!