Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hülyének nézhetett a pszicholó...

Hülyének nézhetett a pszichológus?

Figyelt kérdés
A Rorschach tesztben egy döglött macskát láttam, ami kivan lapulva. Ezt el is mondtam neki.
2015. jan. 8. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nézett volna hülyének? A Rorschach teszt lényege a szabad asszociáció, és szerintem majdnem mindenki látott már életében döglött macskát kilapulva...
2015. jan. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak erős fantáziájúnak. :DD
2015. jan. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én meg nagy, koronás, fölém magasodó pingvint láttam bele. Meg még egy csomó minden mást is, de kifejezetten élveztem az asszociációs gyakorlatot, leszámítva, hogy aztán újra fel kellett idézni mindet.


Nem nézett hülyének, ellenben könnyes szemekkel megjósolta, hogy én egyszer biztosan végzek magammal, mert annyira hajlamos vagyok az öngyilkosságra.

2015. jan. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Jó kis teszt lehetett, ha utána elsiratott a pszichológusod...
2015. jan. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3

Ha ilyent "jósolt" a pszichológusod, garantáltan nem volt terapeuta, talán még pszichológus sem.

2015. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem nézett annak. Ahogy a többik is mondták, az a lényeg, hogy mit látsz benne.

Én speciel egyikben hullákat láttam, egy másikra azt mondtam, hogy ez csak pacák, amiket egy óvódás maszatolt.

2015. jan. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!