Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történt? Depressziós lehetek?

Mi történt? Depressziós lehetek?

Figyelt kérdés

Rengeteg dolog megváltozott hogy felnőtt lettem. El kellett mennem szinte azonnal dolgozni. Ahogy betöltöttem a 18at rá 2 napra lefeküdtem egy csajjal és azóta depressziósnak vélem magam. Öngyilkosságra is sokat gondoltam. Azóta viszont nem gondolok ilyenre mióta barátnőm van. De most félek ,hogy nekem annyi. Ma már odáig fajult a dolog ,hogy semmit nem érzek iránta. Úgy vélem ellenem akarja fordítani a depresszió a barátnőmet. Rengeteget vagyunk együtt de mégis egyre jobban az jön ki mintha egy idegen lenne. Ezt a depresszió okozza? Ennyire tönkre teszi az érzelmeket ? Ha kigyógyulnék belőle akkor visszajönnének az érzelmek? Ha depressziósan összejöttem vele akkor ez csak komoly lehet nem? Főleg ,hogy kitartok mellette és ő is mellettem ebben a nehéz időszakban. Mikor lehetek boldog vele újra?


Amúgy folyamatosan egyfajta üresség érzet van bennem, elégedetlenség ,örömtelenség,sokszor bevillan ,hogy nem találom a helyemet. Hozzáteszem a saját szüleim iránt sem érzek semmit. Elhagyni nem tudnám és nem is akarom . csak boldog akarok vele lenni. Van erre esély? Azt mondják minden más lesz ha elmúlik a depresszió , 100szor boldogabb leszek de nem merek ebben hinni. Nekem ez olyan hihehetetlen :( ja és akkor mikor kezdődött már 2 hónapja abba hagytam a kondit. Előtte 2 évet kondiztam kisebb nagyobb kihagyásokkal . semmihez nincs kedvem se erőm :(


2015. jan. 9. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:

A depresszió csak egy tünet, valószínűleg komoly személyiségzavarod van, kötődési problémával (ami minden közeli kapcsolatodra rányomja a bélyegét).

Erre jó a pszichoterápia, hogy ezeken változtass! Az összes problémádat meg tudná oldani.

2015. jan. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De tudok újra érezni a barátnőm iránt? Ugyanis akarok érezni és vele maradni. Csak nagyon megvisel ez az üresség
2015. jan. 9. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt így előre senki nem tudja neked megmondani. Lehet, hogy elmélyül a kapcsolat, de az is lehet, hogy rájössz, hogy nem ő számodra a megfelelő. Ne ez lebegjen a szemed előtt, hanem az, hogy TE rendben legyél, és a számodra legjobb lehetőséget találd meg!
2015. jan. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem ő a megfelelő? Nem az aki szeret , támogat, megbecsül,gondoskodik rólam? Akkor ki? A mai tini ringyók közül válasszak? Nekem ilyen csaj kell aki ezeket megadja. Nem véletlen zavar hogy nem érzek semmit
2015. jan. 9. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!