Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiátria bentfekvők...

Pszichiátria bentfekvők osztályon lehet ismerkedni, pasizni/csajozni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy egy ugyanolyanra van szükségem, mint én, vagyis szorongásos depressziósra, mert ő megértene.

2015. jan. 10. 22:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én már jártam ott, és nem ajánlom a főként leszedált paranoid skizofréneket meg a súlyosan mániás bipolárisokat, nem hinném hogy máskor szorongós-depressziósokkal van tele. Miért nem próbálkozol inkább az interneten?
2015. jan. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát nálam egy srác bepróbálkozott... vagy valami olyasmi. Másoktól is hallottam ilyen sztorit, hogy a kórházban vagy egy ilyen intenzív bennfekvős pszichoterápiás izén összejött valakivel, rámozdult valakire, vagy valaki ő rá mozdult. Szóval igazából ja, előfordul ilyesmi és van akinél összejön van akinél nem. Ahogy ez mindenhol máshol is van. A pszichiátria sem egy másik bolygó, hogy ilyen alapvető történések ki legyenek zárva onnan.
2015. jan. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%
Ja de amúgy első vagyok, és abból kiindulva, hogy a lépcsőház tele volt rjzolgatva szivecskékkel meg fel volt írva dátummal, hogy "itt találtam meg az igaz szerelmet"... :D Eszerint lehet. De azért inkább mégse ott próbálkozz először. Szerintem.
2015. jan. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ismerkedni mindenhol lehet. Egyetlen értelmes dolog lenne a pszichiátrián, ha legalább sikerülne összehoznia két embert. Kár, hogy hátránnyal indulnak - a kezelések miatt.

Szóval, mondjuk egy gyógyszerektől potenciazavaros férfi nem olyan jó nyitány egy friss párkapcsolatban, de ki tudja..

2015. jan. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%

Hogyne, és lehetőleg jó sok gyereket is csináljatok!

Úgysincs még elég elmebeteg ebben az országban.

2015. jan. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Természetesen,aki pszichiátrián van az feltétlenül elmebeteg,előbb tisztázódj a fogalmakkal te bal*asz.
2015. jan. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Persze jöhet még.
2015. jan. 11. 00:19
 8/16 Manócska1 ***** válasza:
nyugodtan próbálj ismerkedni,hisz veszíteni valód nincs. amúgy én is szorongásos depressziós vagyok. csak 36 leszek és férjnél vagyok. de ha szeretnél csak barátkozni,írj itt és megadom az e-mail címemet. szia
2015. jan. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egy családba egy beteg ember elég. Nincs bennem semmi előítélet, az én családomban kettő is van, és az az igazság, hogy lehúzzák egymást. Muszáj a kapcsolatnak valahogy kölcsönösnek lennie, persze, de ha a tünetek ha hirtelen visszatérnek, ha a gyógyszer nem hat, már egy "egészséges" embernek is kitartásra van szüksége ezekben az időszakokban. Amennyit együttérzésben kapnál, annyit veszítenél is. Vagy felmentenétek egymást, vagy kinek rosszabb? játékokba mennétek. Szerintem.
2015. jan. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom, hogy két személyiségzavaros (pláne azonos problémával) lehúzza egymást hosszú távon. Lehet, hogy az elején még tetszene a dolog, de később.... egyébként meg kizártnak tartom, hogy azonos személyiségzavarosok tudnának vonzódni egymáshoz, ennek mélylélektani okai vannak, de nem szokott működni.
2015. jan. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!