Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Próbáltátok már a Magne B6...

Próbáltátok már a Magne B6 Álom kapszulát? Ha igen, mik a tapasztalatok? Esetleg álmatlanság ellen tudnátok javasolni valamit?

Figyelt kérdés
Napok óta alig tudok elaludni, általában hajnali 3 előtt nem is sikerül. Már próbáltam egy nyugtató teakeveréket, de semmi hatása nincs. Vizsgaidőszak van éppen, nagyon fontos lenne, hogy aludjak, mert így tanulni sem tudok.

2015. jan. 11. 14:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia! Teljesen ugyanebben a helyzetben vagyok, 3körüli alvással, vizsgaidőszakkal, és anyum vett nekem Magne B6 Álom kapszulát, tegnap kellett volna kipróbálnom, de kedden vizsga, úgyhogy most már megy a hajnalig tanulás, olyankor magamtól is elalszok könnyen.

20/L

2015. jan. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

sportolj délután egy kicsit.

nekem 20-40km kerékpározás után jobb érzés bedőlni az ágyba

2015. jan. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
rendszeresen sportolok, úgyhogy ezért nem értem, hogy mi bajom lett egyik éjszakáról a másikra. az a baj, hogy már rástresszelek a dologra. annyira nem akarok még egy éjszakát alvás nélkül eltölteni, hogy ráfeszülök, és akkor persze, hogy megint álmatlanul hánykolódok. borzalmas érzés...
2015. jan. 11. 14:51
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha ezelőtt nem volt ilyen gondod, akkor csak a vizsgaidőszak miatt állt át a bioritmusod és vizsgaidőszak után visszaáll majd. Persze tudom hogy ez nem vígasztal mert nem túl kellemes ez az állapot.
2015. jan. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

akkor valszeg ez pszichés dolog

ha nekem is olyan dolgok vannak, én sem szoktam tudni elaludni, csak 2-3 óra felé

aztán 5kor már kelhetek..

2015. jan. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
utoljára vagy 3 éve volt ugyanilyen gondom. remélem, ezen is túl leszek, de most ki szeretnék valamit próbálni, ami hamarabb átjuttat rajta remélhetőleg
2015. jan. 11. 15:00
 7/16 anonim ***** válasza:
tisztisd ki az elméd és ennyi.
2015. jan. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
én próbálom, csak nem annyira egyszerű :)
2015. jan. 11. 15:02
 9/16 A kérdező kommentje:
pedig nincs is olyan nagy lelki gondom, ami a hátterében állhatna. egyszerűen csak egyik éjszaka nehezen aludtam el, és utána úgy ráparáztam, hogy megint olyan kialvatlan leszek, hogy beindult egy ördögi kör
2015. jan. 11. 15:04
 10/16 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, hogy ágyneműt cserélsz meg lepedőt.

nem tudom miért de nálam az is sokat dob

2015. jan. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!