Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mennyire pszichopata dolog?

Ez mennyire pszichopata dolog?

Figyelt kérdés

Van olyan ember, akit minden lelkiismeretfurdalás nélkül megbírnék ölni.

Talán több is.

Naponta többször is végigveszem fejben, hogy hogyan tenném, hogy lehetne még élvezhetőbb a dolog.

Sokat fantáziálok ilyeneken.

Meg persze saját magam megölésén is.

De ez már másik kategória.

Úgy érzem, egyszer annyira elborul az agyam, hogy kést fogok, és leszúrom az illetőt.

Bár szerintem nem merném megtenni.

Sőt, biztos vagyok benne, hogy nem.

Nem hiszem, hogy valaha is lesüllyednék a szintjére.

De megtenném, ha nem lennének következményei.


2015. jan. 11. 19:59
 1/5 szamo77db ***** válasza:
Jót tenne neked egy hosszabb pszichoterápia, önismereti munka! Keress egy jó szakembert.
2015. jan. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el A jeges c.könyvet !!
2015. jan. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez semennyire nem pszichopata.
2015. jan. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy pszichopata BÁRKIT meg tudna ölni lelkiismeretfurdalás nélkül, és nem fél, hogy egyszer megteszi, sőt, igazából megtenni sem fél, csak vagy nem akarja, mert minek tenné, vagy képes visszafogni magát mert logikusan belátja, hogy nem akarja börtönben leélni az életét. Önmagukat meg szeretik.
2015. jan. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azert mert 1-2 b....rom unfairkedik veled kihasznal leharcol megszegyenit meg nem vagy psycho. Aki olyan pl. küldöm neki a lecket aztan meg jön a csajaval (ami nekem egyszer nem jött össze az eletbe) es lelooserez hat... Bar en a kesnel az autot jobban szeretem :D aki meg normalis nem unfair azt nem is akarom pickuppal legazolni... A koldusoknak mindig szivesen adok alamizsnat aki aki nem unfair annak segitek is. En tokre nem erzem magam psychonak...
2015. szept. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!