Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rivotril mellett, szükség van...

Rivotril mellett, szükség van Seroquel, Ripedon, Depakine Chrono együttes szedésére is. Nem túlzás ez?

Figyelt kérdés

Ok, nincsenek skizoid tünetei a tesómnak, de hogy is lehetne mikor egész nap ki van ütve!

A Seroquel bōl 1000mg naponta. Miért nem elég csak 500?

Egy hónapig volt pszichiátrián, és bent talán ō volt a legjobban eleinte.


2015. jan. 13. 17:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
61%
Ez mind méreg . A zavart nem pirula teszi helyre ha van zavar egyáltalán .
2015. jan. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
61%

Nem túlzás, ebből van pénze a gyógyszermaffiának.


Én amikor rivót próbáltam akkor csak rumot ittam mellé, az 'természetes' cukornád párlat, nem ilyen gyógybiszbazs.


A pszichiátria 90%-ban megbetegítésről, gyógyszer eladásról - függővé tételről szól. Beteg emberrel (zombikkal) nincsen baj, jámboran nyáladzanak, veszik a gyógyszereket.


A maradék 10% árnyalja a képet, hogy ez a 90% ne legyen már annyira egyértelmű.

2015. jan. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

A Rivotril kiegészítő, sima nyugtató. A többi antipszichotikum. Lehet próbálkozni nélküle, nyilván nem viccből írnak egy fiatalnak ilyeneket és tölt egy hónapot pszichiátrián. A gyógyszerelést kérdezd meg az orvosától, ne pedig öngyógyszerezzetek és anonim fórumra írkáljatok, ahol mindenki ért mindenhez.


Sajnos volt szerencsém a zártosztályos betegekhez, ez nem kis depi meg némi hangulatingadozás, ami meditációval meg ráolvasással megoldódik... Észnél kell lenni.

2015. jan. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
65%

Ezek csak tompítók, hogy a betegség ne jöjjön felszínre, de semmiképpen nem gyógymód. Rivotril, Xanax, Anafranil, Timonil, Parnassan... Mind kvázi altatók, élni nem lehet mellettük. És nézd meg az árakat: Parnassan pl 12.000 Ft! Szerintem ez a legnagyobb üzlet, és persze a pszichiáter kilencezres órabére.

A szomorú helyzet az, hogy ma egy elmebeteget nem tudnak kezelni, ezért tompítanak inkább, hiszen az látványos eredmény.

2015. jan. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Igazatok van. Persze tudom miket kapott, mire valók. KB olyan ez a gyógyítás mintha a sebészeten meglátják hogy leszakadt a kezed, és eltörik a csigolyád hogy ne érezz semmit.

A testvéremnél skizofrénia simplex a diagnozis. ok. De nem elég egy jól kiválasztott antipszhichotikum, minek ennyi? A napi 3x2mg rivotrilt akkor is lecsökkentjük fokozatosan pl 2x1-re mert ez nagyon sok.

2015. jan. 13. 19:04
 6/26 anonim ***** válasza:
47%

Vicces, hogy ilyen gyógyszereket adnak skizofréniára, amikor adott esetben (nem állítom, hogy mindig) de még egy gluténmentes étrend is gyógyuláshoz vezethetne (ha a skizofréniát mint pszichoaktív alfa-gliadin miatt kialakuló civilizációs betegségként közelítjük meg).


Nyugtatóktól nem tudtam, hogy meggyógyulhat..


Ami még érdekes.. azt tudom, hogy rengeteg gyógyszerpárti ember van. De mégis, ha még ezen a fórumon is találkozom határozott gyógyszerellenességgel, gyógyszer kritikussággal.. akkor hogyan működhet még mindig így az egé.. betegsgégügy, a pszichiátria?

Vagy igazából kevés ember gondolkodik így?

2015. jan. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Tudom hogy üzlet ès áltudomány amit a pzzichiária képvisel. Megnéztem az összes videót youtubeon errōl és csak az nem tudja meg ezt aki nem találkozik az élete során az elmebetegsèggel. Aki Viszont igen, az mindent megtenne hogy ne lássa így a hozzátartozóját, de elōbb utóbb rájön a szörnyū valóságra.
2015. jan. 13. 19:16
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom jár vissza kontrollra, és a gyógyszereinek az adagja sem végleges, hanem fokozatosan állítják. A szkizorénia amúgy is shubos betegség, remisszióba jöhet, és akkor enyhítenek a gyógyszerelésen.
2015. jan. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Na várjál Testvér.


Én egyetértek veled, viszont.. én hallottam már olyan véleményt (és nem gondolom, hogy egy gyógyszergyártó írta volna akinek pont érdeke lenne hazudni) ami szerint pont a youtube-os videók (szerintem is hasznos információszerzés miatt megnézni ilyeneket) adnak egy sötét képet DE a gyakorlatban akinek van 'beteg' családtagja, az tudja, tapasztalja hogy a pszichiátriára és a gyógyszerekre mekkora szükség van.


Én nem értek egyet ezzel, de létezik ilyen vélemény is, ez ellentétes a tiéddel, de nyilván valamilyen alapja ennek is van. Lehet ez az a 10% ami árnyalja a képet, nem tudom. Nekem szerencsére nincsen pszichés beteg családtagom, én egyszer beszéltem pszichiáterrel, akkor nem akartak begyógyszerezni pedig eléggé depis voltam, bevallom másra számítottam. Ettől még én is úgy tekintek a pszichiátriára mint írod, csak a képet én eléggé árnyaltnak gondolom.

2015. jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
41%

Hú, ez komoly.. Nem bírálhatom felül az orvost, - nem is vagyok az- de van némi rálátásom a dologra. Ezt a négyféle gyógyszert rengetegnek tartom. Két majdnem egyforma antipszichotikum, ráadásul a maximumnál nagyobb adagban (1000 mg??!!), két antiepileptikum ... Csoda, ha a tesód egyáltalán fel tud kelni az ágyból.

A cél az lenne, hogy egyféle (jól eltalált) antipszichotikum + egy szorongásoldó (utóbbi csak ha nagyon muszáj) használjon.

Ennyiféle gyógyszer már tényleg méreg.

2015. jan. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!