Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nehezen küzdöm le a vizsgadruk...

Nehezen küzdöm le a vizsgadrukkot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az összes vizsgahelyzet előtt be vagyok tojva. Mikor odakerülök, meg se tudok szólalni, semmit nem tudok tenni, akármennyit készültem rá, nem vagyok biztos magamban. Most forgalmi vizsgán buktam meg emiatt, mert annyira féltem, hogy csak egy feladatra koncentráltam és nem vettem észre egy biciklist, akinek elsőbsége volt. Előtte napokkal nem tudtam aludni, citromfű teát ittam, relaxáltam, elképzeltem, ahogy sikerül, próbáltam bízni magamban, de mégse sikerült, nem tudtam nyugodt maradni. Ilyenkor teljesen kiürül az agyam, sokszor nem is emlékszek, hogy mit mondtam, tettem. Nem tudok koncentrálni és leküzdeni a félelmeim. Vezetésből is sok órát vettem, már jól megy, az oktató is azt mondta, hogy jól vezetek és meg fogom tudni csinálni, csak nem kell idegeskedni, de nem tudok nem ideges lenni. Attól félek, hogy érettségin is így járok, mert ilyenkor mindig összekeverem a dolgokat, bizonytalan vagyok és butaságokat beszélek, de ha csak megkérdezik órán kívül, akkor tudok válasszolni. Mit tegyek? A Valeriana relax korábban segített, most is elkezdtem szedni, hogy a 2 hét múlva lévő vizsgámra ne izguljak ennyire. Egyéb megoldások?

2015. jan. 13. 18:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Forgalmi előtt kimentünk vezetni.szörnyen ment ugyhogy biztosra vettem h bukok, igy halal nyugodt voltam es sikerult.


Citromfűteat szoktam en is. Ha hasad is megy akk széntabletta

2015. jan. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!