Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Zárkozott vagyok! Mi lehet a...

Zárkozott vagyok! Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen tudok beszélni magamrol. Nem tudom kimondani az érzéseimet, kimutatni meg már végképp nem. A párommal is nehezen tudunk beszélgetni...mindigg atol félek hogy kinevetnek nem merem elmondani a véleményem. Kiskoromban is mindig az volt a baj suliban is társaságban is hogy csak vagyok, de sose szolok semmit sem. Nagyon kellemetlen. Segítsetek légyszi! Valami ötlet?
2010. febr. 6. 22:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Járj minnél többet társaságba,és nem baj ha az elején kis hallgatag,zárkózott vagy majd idővel megnyilsz és Te is feloldódsz.Ha van valami téma a társaságban amihez Te is hozzá tudsz szólni,akkor csak bátran szólj bele:)Gondolom még fiatal vagy...
2010. febr. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
az a baj hogy társaságban egyszerüen nem tudok mit mondani, ha beszélni akarok sokszor semmi sem jut eszembe, mindig egyenes voltam és őszinte, ezt sokan nem veszik jo néven vagy megsértődnek vagy szekálnak utána. ezért nincs is kedvem megszolalni.
2010. febr. 6. 22:48
 3/12 A kérdező kommentje:
19/L
2010. febr. 6. 22:48
 4/12 anonim ***** válasza:
Én szivesen beszélgetnék veled:) irj üzit.
2010. febr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én F/21 vagyok és nálam is pontosan ugyanez a helyzet, szintén gyermekkorból eredő trauma miatt. Nem könnyű, én ráadásúl a tömeget sem bírom, egyszerűen félek a tömegtől.
2010. febr. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ilyen vok, csak én meg megszólalni is alid tudok 17/l

Amúgy miért lenne ciki? nem ciki ha zárkózott vagy, egy tulajdonságod. Am ha van vmi ötleted amit úgy gondolsz hogy jó akkor mond nyugodtan, nem történik semmi mégha nem is jót mondasz

járj többet társaságba am ne gondold azt hogy attól még hogy ne nem beszélsz annyit a másik meg végigpofázza az órát attól te kevesebb vagy. ugyanolyan mint bárki más csak csöndesebb:D

2010. febr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Én munkahelyen vagyok így, meg amikor olyan emberek közt vagyok akik máshogy gondolkodnak, nem ismernek elég jól, előítéletesek, vagy földhöz ragadt a gondolkodásuk. Nem szeretném ha belém látnának, meg elkönyvelnénbek. Amugy meg akik tudnak idegen társaságban beszélni azok is van h felesleges dologról csacsognak, h oldják a kinos szó nélküli helyzetet. Vagy van aki imád magáról beszélni, őket annyira nem zavarja h mit gondolnak róla, meg ott vannak akik imádnak szerepelni, meg középpontban lenni. Sose értettem ez miért van. Mi hajtja őket.
2010. febr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Előző vok, én pl azért se szeretem kimutatni az érzelmeimet, mert akkor készenlétbe kell lenni h vki megbánt, és így védekezem. Sokszor idegesítenek az emberek viselkedése, ilyenkor jó egy kis nyugalom, jobb egyedül lenni.
2010. febr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat
2010. febr. 7. 17:41
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is zárkázott típus vok de én egyszerűen nem tok feloldódni:S 14/L
2010. febr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!