Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sokszor szoktam magamban...

Sokszor szoktam magamban beszélni Nagy a baj?

Figyelt kérdés
Nagyon sűrűn veszem magamon észre, hogy magamban beszélek, sokszor hangosan is. De csak ha egyedül vagyok. Ha nem vagyok egyedül, akkor vagy csak fejben, vagy nagyon halkan mondom a magamét... Ha észreveszikcsak annyit mondok poénból, hogy "néha kell egy intelligens emberrel is beszélni", és vagy eltűnök onnan, vagy témát váltok... Szerintetek mivel lehetne orvosolni a problémát orvosi segìtség nélkül?
2015. jan. 16. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Mindenki szokott magában beszélni, főleg ha egyedül van, szerintem nincs ebben semmi kóros.
2015. jan. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8%

Másokkal azért kell a száddal artikulálva, szavakat létrehozva beszélni, mert nem tudsz, nem tudtok telekinézissel kommunikálni.


Magadnak mi a fenének artikulálsz? Te az agyadban tudod hogy mit akarsz mondani magadnak. Nem? Akkor meg minek nyitod ki a szádat ha nincs ott senki?

2015. jan. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nincs baj ha magaddal beszelsz. Pszichologiailag az ember azert artikulal szavakat amikor egyedul van mert az agy jobban teremti a kapcsolatot a keppel amire pont gondol.


Inkabb amire figyelni kell az, hogy mit mondasz. :) De onmagaban a beszeles onmagaddal nem baj.

2015. jan. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ. 4 hónapig dolgoztam raktárban, ott szinte mindenki magában beszélt egy kicsit. :D A vége fele már magamon is észrevettem...
2015. jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!