Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikroham belvárosban különbö...

Pánikroham belvárosban különböző helyeken. Van aki kigyógyult ebből? 19/F

Figyelt kérdés

Nem merek metrózni, nehézkes már a villamosozás, buszozás, sokszor az utcán végigmenés is. Gyógyszert nem szeretnék szedni. Többi emberrel igazán őszintén, nyugodtan valamiért nem tudok beszélni, kerülöm a társaságot mert sokszor kitaszítottnak érzem magam ha egy társasághoz odamegyek. Nem néz rám senki, én nem merek gátlásmentesen megszólalni.

Barátnőm nincsen.



2015. jan. 16. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Magától nem múlik el, ehhez segítségre van szükséged. Keress pszichológust, vagy pszichiátert
2015. jan. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Voltam pszichiáternél aki relaxációs technikát mutatott nekem, de az adott pillanatban nem vagyok képes relaxálni.

Egy barátnő lehet hogy megoldás lenne? Talán lenne önbizalmam, szebbnek látnám a jövőt is nem?

2015. jan. 16. 17:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kigyógyultam belőle,bár fogalmam sincs hogyan.Volt,hogy bementem a boltba és nem mertem kimondani mit szeretnék.Borzasztó volt.Sok helyen előfordult már velem.Aztán egyszer csak elmúlt,fogalmam sincs mitől,én nem voltam orvosnál sem.
2015. jan. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!