Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet kigyogyulni a...

Hogyan lehet kigyogyulni a depressziobol?

Figyelt kérdés
Nagyon depresszios vagyok, mar honapok ota, es szorongasi es panikrohamaim is vannak.Nem tudom, mit tegyek ellene, mindenki azt mondja, ne szedjek gyogyszert, de akkor mit lehet csinalni?Milyen orvoshoz kell forduljak?Meg lehet gyogyitani a depressziot?Ha valaki jart hasonlo cipoben, irjon.
2010. febr. 7. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Én hülye két évig másokra hallgattam, hogy ne menjek pszichiáterhez a depressziómmal és a pánikrohamaimmal. Tavaly pont ilyenkor elmentem és kaptam gyógyszert, sokkal-de sokkal jobban érzem magam.
2010. febr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szia! én két éve ugyanígy voltam. el kell menned a háziorvosodhoz, aki ír beutalót a helyi ideggondozóba. ott kérj időpontot és menj el. ott beszélget veled a doktor/nő és a számodra legmegfelelőbb gyógyszert fogod kapni. hidd el, sokkal-sokkal jobban leszel a gyógyszerektől. a gyógyszerek kb. 2-3 hét múlva kezdenek el hatni, és folyamatosan (én 3 hetente) jártam vissza a pszichiáter doktornőmhöz. hála neki, már sokkal jobban vagyok, és már egyáltalán nem kell gyógyszert szednem.ami fontos: csak és kizárólag annyi gyógyszert és azt szabad bevenned, amit a doki ír! és hirtelen nem szabad abbahagyni a szedésüket sem, hanem szép-fokozatosan kell leállni velük ha már jobban vagy. de szigorúan csak akkor ha a doki mondja, mert különben még rosszabbul lehetsz ha csak úgy elhagyod őket.

szerintem minél hamarabb kezdd el a kezelést, annál hamarabb jobban leszel! és ne hallgass az olyan emberekre, akik azt mondják hogy pszichológushoz csak a "hülyék" járnak. ez nem igaz. a mai világban nagyon sok depressziós ember van, ez nem szégyen! ha nem teszel ellene, az a szégyen!

tapasztalatból beszélek, és nekem szerencsém volt, hogy mikor észleltem a depresszió tüneteit, egyből futottam orvoshoz! még időben el kell csípni a dolgot, akkor mihamarabb jobban leszel!

kívánom Neked, hogy minél hamarabb érezd jobban magad!

puszi: egy volt depis

2010. febr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A második válaszoló leírta már mind azt amit én szerettem volna írni. Minél előbb menj szakorvoshoz.NEM SZÉGYEN!

Tapasztalatból beszélek. Aki még nem volt depis / de még lehet / az úgy sem tudja, hogy milyen az és hogyan kell azt gyógyítani. Jobbulást!

2010. febr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem terhes vagy...
2010. febr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy eve?...
2010. febr. 10. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!