Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van akinek elmúlt a deperszona...

Van akinek elmúlt a deperszonalizáció és ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
Már 1 hete ez van és kezd eléggé zavaróvá válni.

2015. jan. 20. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem igen. Próbálj más dolgokra koncentrálni és egy kis idő múlva már nem is veszed észre.
2015. jan. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul meg pontosabban?
2015. jan. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kb több, mint 1 hete olyan mintha nem a valóságban lennék, főleg ha utcán vagyok, az a legrosszabb, ha utcán vagyok pánikroham jön rám.
2015. jan. 24. 14:07
 4/5 anonim ***** válasza:
És egyébként ez olyasmi minta transzba lennél vagy hasonló? PL. nekem voltak olyanok, hogy tudtam, hogy nem akarok menni valahova, de mint ha a lábam vagy a testem más csinálni mint ahogy azt tudatosan akarom. Félig meddig kiszállna a tudatom a testemből.Kivülről is látom magam de mégse. Meg ez én vagyok?Vagy tudom azt hogy rossz vége lesz annak amit csinálok, de mintha megszakadna a kapcsolat közöttük .Vagy az más?
2015. jan. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én meggyógyultam belőle. Utána viszont lett más problémám mentálisan... de a deperszonalizáció legalább elmúlt! Kb. fél év pszichológushoz járás, sport, csajozás, segített na meg a stresszes kiváltó okokat, környezetet kerülni kell egy időre. Nálam droghatás váltotta ki, nagyon rossz volt és azt hittem megőrülök. Azóta eltelt jó pár év és vannak stabil pontok az életemben, jelenleg már régóta nincs derealizációs/deperszonalizációs élményem. Nehezen tudom elképzelni, hogy újra lenne.
2016. márc. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!