Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak? Érdemes lenne...

Mit csináljak? Érdemes lenne ezzel pszichológushoz mennem?

Figyelt kérdés
Szóval mi a nővéremmel nagyon szoros kapcsolatban állunk egymással, viszont elment dolgozni Londonba és csak 3 havonta jön majd haza. Most nagyon hiányzik, teljes ürességet érzek és úgy érzem nem tudom mit kezdjek az életemmel. Nagyon hiányzik és minden délután órákat sírok amitől valamennyire jobb lesz de egyszerűen nem bírom ki annyira fáj. Miután kisírtam magam anyának vagy apának utánna elfog a remegés, nagyon gyorsan ver a szivem, lázas leszek és hányok. Ez megy vasárnap óta, azóta még az emeletre sem bírok felmenni(az én szobám is ott van de azóta lent alszom) mert ott van a szobája és nem bírom nézni ahogy ott áll üresen és nincs itt velem. kérlek segítsetek mert ezt nem bírom már sokáig. 17/L
2015. jan. 21. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugi,elmúlik. Ne sajnáld magad, csinálj vmi hasznosat.
2015. jan. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"nagyon hiányzik, teljes ürességet érzek és úgy érzem nem tudom mit kezdjek az életemmel. "

17 éves vagy, tényleg? kullancsként tapadsz egy másik emberre. Ez lenne az életcélod? Nem hiszem... Szedd össze magad.

2015. jan. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
lehet hogy kullancsként tapadok egy emberre akit szeretek, de ez azért van mert 17 éven keresztül sülve-főve együtt voltunk és ez túl gyorsan jött nagy változás
2015. jan. 21. 15:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
akkor szépen fokozatosan koncentrálj arra, amit tanulnod kell. Lehet pszichológushoz menni, de az sok pénz, és a te akaratod ugyanúgy kell, hogy jobb legyen. Mi szeretnél lenni?
2015. jan. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Barátokkal valami programot csinálni? Olvasni? Vagy bármi, amit szeretsz és lefoglal.:)

Én elhiszem, hogy nagyon rossz lehet. Nem kell ezzel pszichológushoz menned. Idővel javulni fog a helyzet és nem fog majd ennyire megviselni:)A remegés, a hányás és a gyors szívverés meg a síróroham miatt van.

Én segítenék szívesen,de szerintem ennél többet nem tudok mondani.


20/F

2015. jan. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi segítségeteket. a furcsa az hogy napközben teljesen jól vagyok de délután szinte minden nap ugyan abban az időpontban borulok ki. Emiatt tanulni sem bírok mert semmi sem köt le. És úgy érzem egyedül vagyok attól függetlenül hogy vagy anyum vagy apum mindig itthon van velem
2015. jan. 21. 16:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, a suli valamilyen szinten leköt, ami nyilván csak délutánig tart.
2015. jan. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!