Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teli depresszio ellen mit...

Teli depresszio ellen mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Jelenleg az a helyzet,hogy kb aprilisig az eletem abbol fog allni, hogy egesz nap itthon vagyok, sehova nem megyek, max bevasarolni 2hetente 1x.

A barataim annyira elfoglaltak-elmeletileg-, hogy nemhogy talalkozni, de beszelgetni sincs idejuk velem.

21L


2015. jan. 30. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Talán ne mástól várd a te jókedvre derülésedet, hanem te segíts figyelj másokra.

Az még nem ok, hogy otthon vagy. Mit nem adnának mások ha otthon lehetnének. Az emberi természet már csak ilyen, hogy semmi sem elég jó, hidd el tudom miről beszélek.

Én is itthon vagyok, és nagyon élvezem, mert olvashatok a neten írhatok. Most éppen nézem a Csillag-kapu-filmsorozatot, ami nagyon felemelő, és tanító építő jellegű. Az emberi kapcsoltokról szól a bajtársiasságról a hűségről a szeretetről, hogy egymásért az életüket is odaadnák stb. Én úgy kaptam már letőltve, de te ügyes vagy biztosan megoldod. Kívánom, hogy meglásd, megtaláld az élet értelmét szépségét. Hogy másokat is jobb kedvre deríthess.:))

Valami csodálatos sorozat amit nem lehet megunni.

2015. jan. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 homo ludensz ***** válasza:
A napfény hiánya nagyon előhozza ha hajlamos vagy rá. Mikor süt a nap öltözz fel és csak a fal tövében állj ki a napra.Én sem sokat járok ki csak a gondozóba felíratni a havi pszichiátriai gyógyereimet ezért nem azt mondom hogy menj és sétálj mivel én sem teszem. Így marad a net, a tv. meg ha írsz akkor "beszélgetek" veled.
2015. jan. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!