Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ez? Hogyan legyek...

Miért van ez? Hogyan legyek ezen úrrá? Egyáltalán úrrá KELL lennem ezen?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes voltam (vagyok??) egy fiúba, de ő minden szempontból szemét velem, semmibe vesz, többször hazudott. Régen haverok voltunk (még normálisabb volt), de már az sem.

Néha úgy érzem, hogy teljesen kiábrándultam, de néha-néha rámtör a sírhatnék, és hogy mennyire szeretem, de lehet, hogy egy ilyen után másnap megint nem érzek semmit. Nem tudom, hogy szeretem-e még... Mit tegyek? Normális dolog ez, hogy ennyire nem tudok tőle elszakadni?


2010. febr. 9. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális. Azt mutatja, hogy a korábbi érzéseid valódiak és mélyek voltak. Majd az idő elmulasztja. Ez van. :-(
2010. febr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akarom mondani elmúlasztja. Nem ugyanaz. :-)
2010. febr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Magadat tedd rendbe!! Egy önbizalommal teli, egészséges lelkületű, magára valamit adó nő nem áll le egy ilyennel.Persze ha leállsz akkor meg nyavalyogsz milyen rossz neked, hogy bánik veled...holott csak azt kapod amit ő max adhat.
2010. febr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!