Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Túl érzékenység? Hátrány?...

Túl érzékenység? Hátrány? Vagy kezelendő?

Figyelt kérdés

30-as pasi vagyok, soha nem voltak ezzel gondjaim, volt hogy 2 évig nem sirtam... 25 évesen történt, hogy egy nő jól átvágott, hónapokig vártam hogy irjon, hogy találkozzunk. Közben persze egyre jobban vártam, szorongtam, majd jött egy kisebb "összeomlás", csak nem történt semmi, és sirógörcsök támadtak rám...


aztán persze "lerendeztük", azóta neki is voltak pasijai, nekem nagyobb szerelmeim... az összejövés nem volt zökkenőmentes, először megharagudott rám egy hülyeség miatt... sirtam az utcán, de amikor összejöttünk végülis, ismét...


de olyan dolgok is kiváltják, amihez nincs is közöm... múltkor felmentem a gyertyalang.hu-ra, rögtön láttam egy fiatal nőt ott. Két nappal azelőtt még postolt a facebookján (nem ismerem, csak ritka neve van, rákerestem). Már ekkoris kezdtem sűrűbben pislogni, és amikor láttam hogy el van jegyezve... VÁÁÁÁÁÁ :'((((


2015. febr. 3. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Ebből a két esetből messzemenő következtetést nem lehet levonni.Elmondásod alapján az első esetről azt mondom,hogy párkapcsolatban elég gyenge vagy,nincs tartásod,nincs férfibüszkeséged,amolyan tutyimutyi vagy a nőkkel.Állj a sarkadra,légy férfi,mert a nők a határozott,biztonságot sugárzó férfiakat kedvelik leginkább.A kisfiúkásat kevésbé!

A második esetben hogy elérzékenyültél,teljesen normális,hiszen minden jóérzésű ember,férfi,nő egyaránt,sajnálja az idő előtt eltávozott embertárát,pláne,ha fiatalon ment el.Ha csak ennyi a ,,tünet" amit leírtál,szerintem ez nem kóros.Az viszont elgondolkodtató,hogy te miért tartod annak?Hm?

2015. febr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1-es vagyok,azt nem értem,hogy a 25 évesen történt nő-ügyed miatti sírásodon miért rágódsz még?Na ez már kóros!5 éve történt,már régen el kellett volna felejtened azt a sírást!
2015. febr. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!