Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek akkor, ha a munkake...

Mit tegyek akkor, ha a munkakeresés pánikrohamokat vált ki?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy jobb munkahelyet, van egy jól megírt önéletrajzom, de egyszerűen leblokkolok ha emaileket kell írnom.

Lenne időm rá, és racionálisan megnézve azt gondolom alkalmazható vagyok. Ennek ellenére teljesen lefagyok ha ezzel kell foglalkoznom, olyna érzés, hintha 10 erős kávét ittam volna meg egymás után, kiver a veríték,, minden olyan távolinak és tompának hat mintha víz alatt lennék.


Általában a képzettségemet és a képességeimet jóval alulmúló feladatköröket merek csak megpályázni, és azokat is csak nagyon nehezen.


Mivel vehetném rá magam, hogy sikerüljön meglépni ezt a változást?


2015. febr. 10. 14:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Amit kitaláltam ez ellen, hogy minden eggyes elküldött önéletrajzért teszek a listámra egy kis csillagot, hogy lássam az elért eredményeket.
2015. febr. 10. 14:30
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem csak egy érettségim van, elkezdtem egy egyetemet, de úgy néz ki, nem fog sikerülni. Most passziváltatok és munkát keresek. Belőlem a telefonálás váltja ki ugyanezt. Nem az, hogy állást kell keresnem, hanem hogy idegen emberekkel kell beszélnem telefonon. Lassan már fóbiám lesz, minél többet beszélgetek idegenekkel telefonon, annál rosszabb.

Amúgy az e-mailezéssel is hadilábon álltam, de ahogy egyre többet és többet megírtam, már nem félek tőle. Csak a telefonálás ne lenne...

2015. febr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérhetsz segítséget is, megírod, megfogalmazod, aztán más elküldi helyetted: barátnő, barát, akárki. :)
2015. febr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az hogy ki küldi el, nem a probléma forrása.


Ami frusztrál, hogy egy csapat idegen ember ítélkezik fölöttem, egyszerre sokaknak vagyok kiszolgáltatva. Különösen, hogy így az őr észükről arc nélkül megy a dolog.

Mivel nem ismerem őket, egy arcnélküli tökéletes embert látok, míg ott vagyok én, a kis lyukakkal teli életrajzommal, és hát a szegénység meg az alantas munkák megtették a hatásukat, nem vagyok szép, se csinos, legalábbis nem annyira amennyire lehetnék.

2015. febr. 10. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!