Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Naponta gondolok az öngyilkoss...

Naponta gondolok az öngyilkosságra, sírógörcseim vannak és beteges gondolataim! A pszichológus képtelen segíteni legalábbis eddig nem úgy tűnt, hogy iparkodna. Fájdalmaim vannak! Valaki volt már így és sikerült kimászni belőle? HOGY?!

Figyelt kérdés

Sírógörcsök és heves vágy az öngyilkosságra...ez jellemzi a rohamaimat. Vagy hogy megölök valakit és élvezni akarom a haláltusa minden percét...Van egy érzés ami a rohamok közben van: mindig a csuklóból indul ki és olyan mintha végig folyna benne ez az érzés. Mintha a vérem fertőzött lenne ilyenkor. Az érzés olyan mint amikor minden porcikád szét akar szakadni két darabra majd azok is több darabra egészen addig amíg fel nem oldódom. Az érfelvágáson gyakran gondolkoztam mert ahogy a vér kifolyik ahhoz a képzeletemben párosul egy lebegésérzés...extázis!

Nincs senkim csak felületes kapcsolataim de lelki társ nincs. Magányos vagyok nem titok. A múltam csupa fájdalom és könny...soha nem ölelt meg senki! Soha nem mondta, hogy szeret senki!

Hiába tanultam ezerrel zsákutca az is.

Nem bírom!



2015. febr. 11. 18:47
 1/8 anonim válasza:

Hát az para.

Ez mire vezethető vissza? mi váltotta ezt ki belőled? Vagy azért érzed így mert nincs közelebbi barátod?

2015. febr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 gravinator válasza:
Nekem kérdésem lenne! Férfi vagy nő? Gyermek vagy felnőtt?Keresd meg az okát amiért egyedül és magányos vagy. Tanulj meg ismerkedni idegenekkel, járj olyan helyekre ahol sokan vannak és kezdeményezz beszélgetést.Ne félj! Nagyon sok magányos ember van, ők is társra,barátra vágynak.....
2015. febr. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudjátok szeretnék azzal a kevés emberrel őszinte lenni akik ideírtak ill. nekem is privátban üzentek. Hiteltelennek érzem a kérdésem de valahol mégsem mert hogy is mondjam...nekem afféle rohamok ezek! Most mosolygok és viszonylagosan meg is vagyok de tudom, hogy nem lesz tartós ez...Nem nagyon tudom már, hogy ki is vagyok valójában. A fájdalmat érzem csak de attól még bárki lehetek.
2015. febr. 12. 13:05
 4/8 A kérdező kommentje:
Nehezen tudnám megmondani, hogy mi is volt ami kiváltotta...Az élet nem lassan adagolta a bajokat nekem és megvárta, hogy elhiggyem azt, hogy igen most minden jó lesz! Most végre...DE NEM! Nem lesz jó vissza a sarokba
2015. febr. 12. 13:07
 5/8 Makra Péter Endre ***** válasza:
Nem lesz jó, mert mitől lenne jó? Keresni, tudni kellene, hogy mitől rossz, a rossz hogyan és meddig terjed, talán le lehetne küzdeni egy részét. Dolgozzon a lelke! A test csak jeleket küld, törődésre vágyik, akárkiére, de főleg a magáéra. A szeretetlenség átmeneti állapot, egy örökké szenvedő embert elkerül mindenki. Győzze le a kishitűségét, és akkor eljön majd a szerelem is. Ami mostani helyzetében nehezen hihető, azonnal megváltozik, ha szelíd okosságát önmaga javára hasznosítja.
2015. febr. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"A pszichológus képtelen segíteni legalábbis eddig nem úgy tűnt, hogy iparkodna."


Inkább neked kéne iparkodni. A terápia hatékonysága a páciensen legalább annyira múlik, mint a pszichológuson. Egyébként mióta jársz és milyen rendszerességgel?

2015. febr. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

"Ne kárhoztasd tovább magad!


"Ki ítélne kárhozatra?" Róma 8:34


Ne haragudj tovább magadra,azért mert bizonyos területen még mindig küzdelmeid vannak!

Ha olyan dologról van szó,amelyben még fejlődnöd kell,nem baj...ha foglalkoztat a dolog,de ne hagyd,hogy felemésszen!

Valamin mindig dolgozni fogsz,tehát tanuld meg különválasztani azt,hogy ki vagy Krisztusban,mert az már egy elrendezett dolog!

Nincs tehát mostmár semilyen kárhoztató ítélet,azok ellen akik a Krisztus Jézusban vannak (Róma8:1)

Mivel Isten Krisztusban kiválasztott,ezért az ő szemében mindig elfogadott vagy,és mindig közeledhetsz hozzá...

Az,hogy ki vagy nem azon alapul,mit teszel.

Az hogy,ki vagy üdvösségedet határozza meg,amit teszel az a jövendő mennyei jutalmadra van hatással.

Isten nem kárhoztat,te kárhoztatod saját magadat.

Isten soha.

Ki ítélne kárhozatra?

A meghalt,sőt feltámadt Jézus Krisztus,aki az Isten jobbján van,és esedezik is értünk"Róma 8:34

Minden alkalommal amikor elbuksz Krisztus közben jár érted,és vérét ajánlja fel engesztelésül bűneidért.Ezért Isten elfogadottnak lát.

Ne hasonlítgasd magad másokhoz!

Te te vagy,és soha nem leszel valaki más.

Krisztusban mindannyian egyenlőek vagyunk!

Ha tehát valaki mégis kárhoztatna állj rá,erre az igére..

"Ime az én Uram,az Úr megsegít engem ki mer bűnösnek mondani?

Mindnyájan szétmállanak ,mint a ruha moly rágja meg őket

Ézsaiás50:9" "


Idézet a Mai ige oldal mai kiadásából

2015. febr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Isten folytó szeretettel szeret,tudom hogy hihetetlenül hangzik,ő akart ilyennek,mert neki és én is így érzem tökéletes vagy..itt mindannyian..és ha neki az vagyok nem érdekel más...problémát,gondot csinálnak az emberek abból ami NEM az...mert valaki azt mondja a tökéletes ez meg az...mit ér a szava Istennel szembe...ő ismer,ő alkotott,szeret mert vagy neki.Azzal megy el az idő,hogy aggodtok,szeressétek őt,a tervét,magatokat,mert ti is a tervei vagytok,szeressétek a másikat,mert mind egy szeretetből fakadó terv részei vagytok..szeressetek,olyan szeretettel,ahogy ő gondosan kitalált,és kitalálta a napot..gyönyörűek vagytok az én szememben..hátmég Istenében,és nem kellenek a lehúzó,megfelelelni akaró szavak,a szívetek szabad...
2015. febr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!