Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normalis hogy hangokat hallok?...

Normalis hogy hangokat hallok? Ti is szoktatok?

Figyelt kérdés
19/f es hajnali 1 óra ugye. Nagyon álmos vagyok... Es elöbb balamiert azt "halottam" hogy tiszta erőből dörönbölnek az ajtón. Nem olyan éles hang volt mint pl amikor hallom a tv-t ezt valahogy az agyam kreálta.miért van ez?.sött félálomba beszelgetni os szoktam emberekkel. Egy mentalis bezegség?
2015. febr. 20. 01:00
 1/8 anonim válasza:
Elképzelhetô az is, hogy szuleid, tesoid csapták a zajt...
2015. febr. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bármi lehet. Akár skizofrénia is, vagy a szomszéd.
2015. febr. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Hogy érted hogy beszélgetsz emberekkel félálomba?

Úgy hogy ők is ott vannak, vagy csak magadba?

2015. febr. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tudtad róla, hogy képzelt hang, tehát inkább olyan volt, mint amikor rágondolsz valami hangjelenségre, vagy teljes mértékben valós volt?

Ha az első eset igaz rád, akkor semmi probléma nincs, ez mindössze a fáradtság jele. Ha az ember nagyon kimerült, akkor hajlamon ilyenekre.

Akkor van baj, ha mondjuk frissen és éberen valószerű hangokat hallasz.

2015. febr. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak szimplan ragondoltam. Eltudta kepzelni...de ahang nem volt valos. Az emberekkel meg ugy beszelgetek. Mintha almodnwk.... De caak fwlalomba vagyok
2015. febr. 20. 07:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez tipikusan a kimerültség jele, semmi rosszra nem kell gondolni. Az agy már próbálna "lekapcsolni", mint amikor álmodsz, de te nem hagyod, mert még ébren vagy.
2015. febr. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, megnyugodtam!
2015. febr. 20. 17:17
 8/8 vivie válasza:

Ha nagyon álmos vagy, akkor hangokat hallhatsz, illetve hallucinálhatsz is. Testvérem, egyszer egy fekete macskát látott a munkahelyén az irodában, de nem volt ott. Nagyon ki volt merülve a nővérem.

Biztos, hogy te is azért hallottad azt a zajt.

Az pedig, hogy félálomban beszélsz emberekhez, az is normális:)

2015. febr. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!