Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van, aki így van ezzel? Ti ha...

Van, aki így van ezzel? Ti ha szomorúak vagytok, mit szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés
Amikor szomorú vagyok, eszek. Mindegy, hogy mikor, de ennek ellenére is vékony vagyok (és nem hányom ki, vagy ilyesmi). Főzni, sütni is szeretek. Kikeresek valami ínycsiklandó receptet valami régebbi főzőújságból, és megcsinálom, beszerzem a hozzávalókat. A vásárlás is boldogabbá tesz. Szeretem, főleg a nagy hipermarketeket: Tesco, Auchan, Metro. Annyira imádok ezekben lenni, nézelődni, vásárolgatni. Szerintem sokkal jobb, mintha cigiznék, vagy innék. Amúgy tudok takarékosan vásárolni, nem veszek meg mindent, ami megtetszik.

2015. febr. 20. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én olyankor megnézek egy vidám filmet, néha olvasok egy vigasztaló könyvet, vagy felhívok valakit és eldumálunk, de sokszor befalok egy tábla csokit, vagy egy doboz bonbont, attól mindjárt boldog leszek. :-)
2015. febr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is eszem, ha szomorú vagyok, de sajnos én hízékony vagyok, úgyhogy nekem vigyáznom kell. :)
2015. febr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ha szomorú vagyok, akkor szomorú szoktam lenni, míg nem történik valami, ami ezt megváltoztatja :/
2015. febr. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ha szomorú vagyok világvége hangulatom van, zenét hallgatok . Szerintem kevesebben reagálnak hozzád hasonlóan.
2015. febr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!