Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha bal kézzel írok, de a...

Ha bal kézzel írok, de a labdát jobb lábbal rúgom ráadásul sokkal több dolgot csinálok a jobb kezemmel, mint a ballal, akkor ez utalhat valamilyen idegrendszeri problémára vagy agyi rendellenességre?

Figyelt kérdés

2015. febr. 22. 20:02
 1/10 anonim válasza:
Szerintem ez teljesen normális, nálam is igy van. Igy van "beállva az agyad". Ne aggodj. nincs baj:)
2015. febr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális,sok embernek van így
2015. febr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmi bajod, valoszinuleg te is a ketkezesek taboraba tartozol. A szemelyisegeden is lehet, hogy tapasztalod.
2015. febr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez természetes. Kétkezes vagy. Az én fiam is ballal ír, és nagyon sok dolgot jobbal csinál. Semmiben nem fogsz hátrányt szenvedni, és nem betegség.
2015. febr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem még csak kétkezes se vagy. A jobbkezes világban a balkezeseknek nagyon sok mindenhez kell alkalmazkodniuk. Minden balkezes a jobb kezével irányítja az egeret, a hangszereket is alapvetően jobb kézre tervezik (gitárból találni balkezeset, de balkezes zongoráról például még nemigen hallottam), az ajtók is jobbkezesekre vannak tervezve, a tekerővel ellátott dolgok is... A balkezeseknek az alkalmazkodási kényszer miatt sokkal ügyesebb a jobb kezük, mint a jobbkezeseknek a bal. Én is mindig inkább jobb kézzel vezettem a kosárlabdát, meg rúgni is jobb lábbal rúgok. Az orromat is mindig jobb kézzel fújom ki, ballal is próbáltam már, nagyon béna érzés. Nincs ezzel gond. Ha írni a bal kezeddel írsz, akkor balkezes vagy.
2015. febr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez nem probléma, vagy rendellenesség. Anno én is bal kézzel kezdtem el rajzolgatni még gyerekkoromban, de átszoktam a jobbra magamtól. Utána úgy tanultam meg enni, mint a balkezesek és azóta is úgy eszek és még más dolgokat is úgy csinálok, mint a balkezesek. Szóval én is ilyen hibrid vagyok.
2015. febr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Arobi ***** válasza:

Igen,ez nagyon súlyos ! Kétoldali ! Azonnal menj orvoshoz ! Komolyan,bármi komoly baj lehet belőle,a következménye. Vannak akik azt hiszik,hogy ez semmi,és évek múlva döbbennek ! Mert alattomos. Mindig előre gondolj ! Ezután is fogsz élni ! Neked mindegy hogyan ?


Csak ennyi,ha nem bánod.

2015. febr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7: Szerintem majd fuss neki még egyszer, ha már kijózanodtál és kezeltetted a paranoiádat.
2015. febr. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nincs baj!! Te ilyen furika vagy! :)
2015. nov. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem baj. Legalább ez is egy kis érdekesség benned.
2015. nov. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!